Ropažu novada pašvaldība pagarina nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) apmaksas termiņu

pirms nedēļas
Ropažu novada pašvaldība pagarina nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) apmaksas termiņu
Sakarā ar valstī izsludināto ārkārtas stāvokli COVID-19 vīrusa izplatības dēļ un atbilstoši likumam “Par valsts apdraudējuma un tā seku novēršanas un pārvarēšanas pasākumiem sakarā ar Covid-19 izplatību”, Ropažu novada dome 2020. gada 25. marta sēdē pieņēmusi lēmumu pārcelt nekustamā īpašuma nodokļa maksāšanas termiņu no 2020. gada 31. marta uz 2020. gada 15. maiju visiem Ropažu novada nekustamā īpašuma nodokļa maksātājiem.

Tādējādi tiek pagarināts nodokļa nomaksas termiņš līdz 15. maijam un nekustamā īpašuma nodokļa maksājumiem, kas nav veikti par 1. ceturksni, netiks piemērota nokavējuma nauda.

Nomaksāt NĪN iespējams bankā, internetbankā, portālā www.epakalpojumi.lv un www.latvija.lv.

Veicot maksājumu internetbankā, būtiski ir pārliecināties, vai pārskaitījums adresēts pašvaldībai, kas izsūtījusi paziņojumu par NĪN nomaksu. Pārskaitījums veicams uz pašvaldības kontu, kas norādīts sagatavotajā maksāšanas paziņojumā.

Droši un ērti NĪN ir nomaksāt portālā www.epakalpojumi.lv vai www.latvija.lv. Abos portālos pieejami pašvaldību banku konti NĪN samaksai, kā arī nodokļa maksātājam automātiski uzrādās visa nepieciešamā informācija maksājuma veikšanai. Portālā www.epakalpojumi.lv iespējams veikt nomaksu arī par citas fiziskas vai juridiskas personas īpašumiem.

Datora versija