Ropažu novada pašvaldība aicina darbā SIA "Vilkmes" valdes locekli.

13.02.2020
Ropažu novada pašvaldība aicina darbā SIA "Vilkmes" valdes locekli.
Ropažu novada pašvaldība izsludina atklātu konkursu uz Ropažu novada pašvaldības kapitālsabiedrības SIA „Vilkme” valdes locekļa amatu. CV ar pielikumiem sūti līdz 2020.gada 12.martam uz Ropažu novada pašvaldību.

Pretendentiem dalībai konkursā jāiesniedz sekojoši dokumenti:

  • motivēta pieteikuma vēstule;
  • Curriculum Vitae (CV);
  • augstākās izglītības apliecinoša dokumenta kopija 1 eksemplārā;
  • redzējumu par pašvaldības kapitālsabiedrības SIA „Vilkme” darbības organizēšanu un attīstības prioritātēm tuvākajos 2 (divos) gados, turpmāko attīstības virzību, problēmām un risinājumiem.

Pretendentam ir jāatbilst Publiskās personas kapitāla daļu un kapitālsabiedrību pārvaldības likumā noteiktajām prasībām pašvaldības kapitālsabiedrības valdes loceklim.

CV ar pielikumiem līdz 2020. gada 12.martam sūtīt Ropažu novada pašvaldībai; adrese: Sporta iela 1, Ropaži, Ropažu novads, LV-2135 vai uz e-pastu: ropazi@ropazi.lv ar norādi „SIA „Vilkme” valdes locekļa amata konkursam”.

Sazināsimies ar kandidātiem, kuri būs iekļauti atlases otrajā kārtā. Vakancei atbilstošākie pretendenti tiks uzaicināti uz darba interviju.

Pamatojoties uz Vispārīgo datu aizsardzības regulu, informējam, ka pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši normatīvajiem aktiem nodarbinātības jomā. 
Datora versija