Ropažu novada pašvaldība aicina darbā Juridiskās un lietvedības daļas vadītāja vietnieku/-ci

pirms nedēļas
CV un motivācijas vēstuli līdz 2020. gada 27.maijam (ieskaitot) sūtīt Ropažu novada pašvaldībai uz e-pastu: ropazi@ropazi.lv ar norādi „Juridiskās un lietvedības daļas vadītāja vietnieks/-ce”.

Prasības pretendentiem:

  • augstākā izglītība tiesību zinātnēs;
  • ne mazāk kā 2 gadu darba pieredze jurista specialitātē vai lietvedības organizēšanā;
  • vēlama iepriekšēja darba pieredze valsts vai pašvaldības iestādē;
  • normatīvo aktu pārzināšana;
  • labas prasmes darbā ar datoru (MS Office programmas);
  • prasme plānot un organizēt savu darbu;
  • labas sadarbības prasme komandā;
  • labas komunikācijas prasmes;
  • valsts valodas zināšanas (t.sk. ortogrāfijas, interpunkcijas, sintakses un morfoloģisko prasību ievērošana) augstākajā līmenī;
  • vēlamas krievu valodas zināšanas.

Galvenie pienākumi:

  • sagatavot un saskaņot līgumu projektus;
  • sagatavot atbilžu projektus uz iesniegumiem un vēstulēm;
  • izstrādāt un saskaņot iekšējo normatīvo aktu un citu organizatorisko dokumentu projektus;
  • sagatavot un saskaņot domes lēmumprojektus;
  • sagatavot juridiskus atzinumus;
  • pārraudzīt pašvaldības lietvedības organizēšanu;
  • piedalīties pašvaldības vai citu iestāžu organizētās apspriedēs, komisijās, sanāksmēs un darba grupās;
  • savas kompetences ietvaros sniegt konsultācijas iedzīvotājiem un pašvaldības un tās iestāžu darbiniekiem;
  • sadarboties ar valsts un pašvaldību iestādēm un privātpersonām;
  • pārstāvēt pašvaldības intereses tiesā.

Piedāvājam:

  • iespēju strādāt dinamiskā vidē pašvaldībā,
  • draudzīgu un profesionālu darba kolektīvu;
  • profesionālās pilnveidošanās iespējas;
  • sociālās garantijas;

CV un motivācijas vēstuli līdz 2020. gada 27. maijam (ieskaitot) sūtīt Ropažu novada pašvaldībai uz e-pastu: ropazi@ropazi.lv ar norādi „Juridiskās un lietvedības daļas vadītāja vietnieks/-ce”.

Sazināsimies ar kandidātiem, kuri būs iekļauti atlases otrajā kārtā. Vakancei atbilstošākie pretendenti tiks uzaicināti uz darba interviju.

Pamatojoties uz Vispārīgo datu aizsardzības regulu, informējam, ka pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši normatīvajiem aktiem nodarbinātības jomā.

Datora versija