Ropažu novada bibliotēkas vadītāja Dace Smukša – Pierīgas reģiona “Gada bibliotekārs” 2016!

14.12.2016
Ropažu novada bibliotēkas vadītāja Dace Smukša – Pierīgas reģiona “Gada bibliotekārs” 2016!
Par entuziasmu un enerģiju, veicinot Ropažu novada bibliotēku sistēmas sakārtošanu un bibliotēku tēla atpazīstamību novadā un ārpus tā robežām, Ropažu novada bibliotēkas vadītāja Dace Smukša saņēmusi Pierīgas reģiona bibliotēku darbinieku apbalvojumu “Gada bibliotekārs”, kas tika pasniegts Pierīgas reģiona bibliotekāru ikgadējā sanāksmē Olainē. Lepojamies!

Ropažu novada bibliotēkas darbinieces, kuras bija klāt apbalvošanas saņemšanas brīdī saka: “Ropažu  bibliotekāru saimei ir patiess prieks un lepnums, ka  nomināciju „Gada bibliotekārs” saņēma  Ropažu novada bibliotēkas vadītāja  Dace Smukša. Mēs lepojamies ar Tevi, Dace!   Tu esi  aktīva, radoša un pašaizliedzīga vadītāja! Tu  palīdzi augt  un attīstīties Ropažu novadam un ar savu izdomu ieinteresē gan esošos, gan topošos lasītājus”.

Atzinību par piešķirto apbalvojumu pauž arī Ropažu novada domes priekšsēdētājs Zigurds Blaus: “Dace ir pelnījusi šo atzinību, jo viņa ir īsts Bibliotēkas patriots. Daces aizrautība, enerģija, lielās darbaspējas un ieinteresētība ir īsts ieguvums Ropažu novadam un tas nodrošina arī mūsu Bibliotēkas izaugsmi un attīstību. Ropažu novada pašvaldības vārdā apsveicu Daci Smukšu ar iegūto apbalvojumu un novēlu arī turpmāk ar tikpat lielu aizrautību un ieinteresētību darboties Ropažu novada labā!”

Ikgadējā Pierīgas reģiona bibliotēku darbinieku sanāksme katra gada nogalē jau kļuvusi par tradīciju, ļaujot gan labāk iepazīt citu novadu bibliotēkas, to darbību un piedāvājumu, gan vienlaikus daloties pieredzē, kā arī svinīgi godinot ilggadējos bibliotēku darbiniekus un titula “Gada bibliotekārs” ieguvēju par īpašiem nopelniem bibliotēku darba veicināšanā un attīstībā. Šogad Pierīgas bibliotekāri tikās Olainē, kur viesojās aptuveni astoņdesmit Pierīgas bibliotekāri.

Informāciju sagatavoja

Ropažu novada pašvaldības SA daļa

Datora versija