Pirmās pārtikas pakas jau piegādātas

08.04.2020
Pirmās pārtikas pakas jau piegādātas
Jau šodien un rīt notiek pirmā pārtikas paku piegāde trūcīgo, maznodrošināto un daudzbērnu ģimeņu bērniem Ropažu novadā.

Pārtikas pakas katras ģimenes dzīvesvietā novada administratīvajā teritorijā piegādā pašvaldības darbinieki ar diviem pašvaldības zaļajiem autobusiem.

Pārtikas pakas komplektē Ropažu vidusskolas un PII “Annele” ēdinātājs SIA “Žaks 2” un tās tiks piegādātas vienu reizi divās nedēļās. Vienas pārtikas pakas produktu vērtība atbilst 16,20 EUR (dienas izmaksas 1.62 EUR. Aprēķins tiek veikts, ņemot vērā mācību dienu skaitu).

Pateicoties Ropažu novada iedzīvotāja iniciatīvai, atbalstam un labajai gribai, katra ģimene uz Lieldienām papildu pārtikas pakai saņem arī veselīgo brokastu musli.

Savukārt Ropažu novada pašvaldība sarūpējusi mazu gardu sveicienu uz Lieldienām katram maznodrošināto, trūcīgo un daudzbērnu ģimeņu bērnam, ko pēc pašvaldības pasūtījuma sagatavojusi Ropažu novada mājražotāja Ilze Valge. 

Nākamā pārtikas paku piegāde plānota aprīļa beigās.

Trūcīgās, maznodrošinātās un daudzbērnu ģimenes, kuru bērni ir deklarēti Ropažu novadā, kuri attālināti izglītojas Ropažu novadā un kurām ir nepieciešamība pēc pārtikas paku piegādes, bet kuras līdz šim nebija pieteikušās, joprojām var pieteikties, aizpildot pieteikumu. 

Ģimenēm, kuras būs pieteikušās pēc 08.aprīļa pirmā pārikas paka tiks piegādāta aprīļa beigās.

Pieteikuma anketa aizpildi ŠEIT

Brīvpusdienu nodrošināšanas pakalpojums attiecas arī uz trūcīgo, maznodrošināto vai  daudzbērnu ģimeņu bērniem, kuri ir pirmsskolas vecumā, bet šobrīd neapmeklē pirmsskolas izglītības iestādi Ropažu novadā vai kur citur.

Pārtiku var saņemt arī tās trūcīgās, maznodrošinātās un daudzbērnu ģimenes, kuras ir pieteikušās arī krīzes pabalsta saņemšanai.

Aicinām vecākus rūpīgi izvērtēt nepieciešamību pēc pārtikas paku piegādes, lai ēdiens netiktu izlietots nelietderīgi un to saņemtu tiešām tie, kuriem tas ir visvairāk nepieciešams!

Jautājumu vai neskaidrību gadījumā, droši zvani!

Ropažu novada pašvaldības Sociālā dienesta sociālā darbiniece ģimenēm ar bērniem - sociālā darbiniece Sarmīte Krote – 25145945;

Ropažu novada pašvaldības Sociālā dienesta sociālā darbiniece ģimenēm ar bērniem - sociālā darbiniece Laila Spilva  - 25145945, laila.spilva@ropazi.lv

Domes priekšsēdētāja vietniece izglītības un attīstības jautājumos Renāte Gremze – 29465184, renate.gremze@ropazi.lv

Datora versija