Piepildi Ziemassvētku sapni

20.12.2019
Piepildi Ziemassvētku sapni
Ropažu novada pašvaldības Administrācijas darbinieku vārdā mēs aicinām Ziemassvētku laikā iedomāties par tiem, kurus dzīve nav žēlojusi divkārt smagi: viņus ir skārusi slimība un viņi ir vientuļi. Slimība nejautā pēc vecuma, izglītības, pieredzes vai glītuma, un tā var skart ikvienu , arī kādu no mums.

Valsts sociālās aprūpes centrā “Ropaži” dzīvo vairāk nekā 300 dažāda vecuma dažādu fizisku un garīgu slimību skarti cilvēki. Viņi visi ir mūsu – Ropažu novada – iedzīvotāji. Vairāk nekā 80 no viņiem ir vieni un vientuļi. Jā, viņi ikdienā tiek aprūpēti, par viņiem kāds gādā, taču tā nav ģimenes un tuvinieku mīlestība un, piekritīsiet - viņu dzīve un ikdiena nav vienkārša.

Mēs varam sagādāt šiem cilvēkiem prieku – nelielu, sirsnīgu, Ziemassvētku prieku, kas varbūt kādam paliks sirsniņā un palīdzēs gaišām domām, spēkam un optimismam vairoties un pretoties slimībai un sliktai pašsajūtai. 

Atbalsti arī Tu prieku mirkļa garumā un palīdzi sarūpēt nelielu dāvaniņu VSAC “Vidzeme” filiālē “Ropaži” dzīvojošajiem vientuļajiem ļaudīm. Viņu prieks var būt dažāds.

Prieku var radīt: krāsainie zīmuļi un zīmēšanas bloks; krāsojamās grāmatiņas, puzles, silts plediņš vēsākām dienām un sirdssiltumam, vilnas zeķes, baloni, rotaļu vilciens, T-krekls, , čības, cimdi, krūzīte, krāsainas dzijas kamols, bilžu grāmatas, kafija, tēja, āboli, apelsīni vai mandarīni, u.c.

Dāvaniņas aicinām nogādāt Ropažu novada pašvaldības administrācijas ēkā, Klientu apkalpošanas centrā, Sporta ielā 1, Ropaži, Ropažu novads, LV 2135 līdz 2019. gada  20. decembrim vai sazinoties ar Saboiedrisko attiecību daļu, zvanot pa tālruni 67918580, 29220892 (Inga) vai 28694747 (Liene). Pirms Ziemassvētkiem tās nogādāsim VSAC “Vidzeme” filiālē “Ropaži”.

Datora versija