Pašvaldība iesniegusi pieteikumu Valsts un pašvaldību vienotā klientu apkalpošanas centra izveidei Ropažu novadā

29.11.2016
Pašvaldība iesniegusi pieteikumu Valsts un pašvaldību vienotā klientu apkalpošanas centra izveidei Ropažu novadā
Ropažu novada pašvaldība ir sagatavojusi un iesniegusi pieteikumu Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijai valsts budžeta dotācijas saņemšanai 2017. gadā valsts un pašvaldību vienotā klientu apkalpošanas centra izveidei un uzturēšanai Ropažu novadā.

Vienotā klientu apkalpošanas centra izveide nosaka uz klientu orientētas pārvaldības un pakalpojumu pieejamības principus. Centra izveidošana uzlabos pašvaldības un valsts pakalpojumu pieejamību Ropažu novada pakalpojumu saņēmējiem, piedāvājot deviņu valsts iestāžu (Valsts zemes dienests, Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūra, Nodarbinātības valsts aģentūra, Lauksaimniecības datu centrs, Valsts ieņēmumu dienests, Pilsonības un migrācijas lietu pārvalde, Uzņēmumu reģistrs, Lauku atbalsta dienests,  Valsts darba inspekcija) pieprasītākos pakalpojumus un e-pakalpojumus, kā arī saņemt praktisku palīdzību darbā ar datoru, internetu un eID viedkaršu lasītāju. 

Budžeta dotācijas saņemšanas gadījumā vienotais klientu apkalpošanas centrs savas durvis Ropažos vērs 2017. gada 3. jūlijā.

 

Sanita Upīte,

Ropažu novada pašvaldības

Attīstības daļas projektu vadītāja

Datora versija