Muceniekos aktuāli teritorijas sakārtošanas un labiekārtošanas darbi

13.04.2017
Muceniekos aktuāli teritorijas sakārtošanas un labiekārtošanas darbi
10. aprīlī Muceniekos norisinājās Ropažu novada domes vadības un deputātu tikšanās ar iedzīvotājiem.

Sarunās piedalījās Ropažu novada domes priekšsēdētājs Zigurds Blaus, priekšsēdētāja vietnieks Jānis Grigaļūns, SIA “Ciemats” valdes loceklis Nauris Bērziņš un Ropažu novada pašvaldības deputāti:

Renāte Gremze, Modris Mucenieks, Vladislavs Šlegelmilhs, Indulis Līdacis, Antons Cibuļskis.

Tikšanās laikā no iedzīvotāju puses daudz jautājumu tika uzdoti par labiekārtošanas darbiem Mucenieku ciematā un SIA “Ciemats” darbību.

Sarunas ievadīja SIA “Ciemats” valdes loceklis Nauris Bērziņš, stāstot par Mucenieku ciematam aktuālo siltummezglu rekonstrukciju, skaidrojot iedzīvotājiem, ka šāda projekta nepieciešamība ir saistīta ar katras mājas siltumpadeves sistēmas darbības nodrošināšanas efektivitātes uzlabošanu, jo šobrīd visa siltumapgāde atrodas vienā sistēmā, līdz ar to, ja rodas siltumpadeves bojājumi, no tā cieš visu māju iedzīvotāji.

Siltummezglu rekonstrukcijas darbiem nekādi papildus maksājumi no iedzīvotājiem netikss prasīti, uzsvēra N. Bērziņš, jo nauda tiks ņemta no katras mājas līdzekļu uzkrājumiem.

SIA “Ciemats” valdes loceklis Nauris Bērziņš solīja, ka mēneša laikā tiks organizētas tikšanās ar katras mājas iedzīvotājiem, kurā tiks apspriesta informācija par siltummezglu rekonstrukciju.

Iedzīvotāji arī uzdeva jautājumus par Mucenieku teritorijas sakopšanas darbiem – dažādu ietvju, celiņu, lieveņu betonēšanas darbiem, akcentējot vajadzību pēc šādiem rekonstrukcijas darbiem.

Tāpat iedzīvotāji uzdeva jautājumus par kāpņu telpu remonta nepieciešamības aspektiem un arī par to  uzkopšanas darbiem, ko veic SIA “Ciemats”. Turpinot kāpņu telpu remonta tēmu, iedzīvotāji pauda bažas par kāpņu telpu logu piemērojamību un aktualizēja jautājumu par logu nomaiņu, tāpat arī māju jumta seguma atjaunošanu.

No iedzīvotāju puses arī tika uzdotie jautājumi pašvaldības deputātiem. Kā viens no jautājumiem izskanēja par Mucenieku ciemata ceļu sakārtošanu un bedru likvidēšanu problemātiskajās vietās, Ropažu novada domes priekšsēdētājs Zigurds Blaus minēja, ka tuvāko nedēļu laikā šis jautājums tiks atrisināts.

Tāpat iedzīvotāji uzdeva jautājumus par ciemata apgaismojuma problēmām, uz ko deputāti atbildēja, ka pašlaik tiek izstrādāts projekts, kas tieši paredz apgaismošanas iekārtošanu.

 

Datora versija