Īsteno savu biznesa ideju ar (ie)dvesmu!

16.09.2019
Īsteno savu biznesa ideju ar (ie)dvesmu!
Ja Tev ir biznesa ideja, bet nav bijusi iespēja līdz šim to īstenot, tad ir īstais brīdis, lai sāktu! Iesniedz savu ideju programmai (ie)dvesma, esi starp labākajiem un iegūsti 10 000 EUR tās realizēšanai. Arī tad, ja jau sper pirmos soļus savas uzņēmējdarbības attīstībā, bet nepieciešams uzņemt apgriezienus – iegūsti tam finansējumu!

SEB banka kopā ar Jūrmalas pilsētu, Ķekavas, Mārupes, Olaines, Ropažu, Siguldas un Stopiņu novadiem īsteno grantu programmu (ie)dvesma. Tās mērķis ir veicināt uzņēmējdarbības attīstību Pierīgā.


Maksimālā naudas summa vienam grantam ir 10 000 EUR, un šogad plānots izsniegt vismaz astoņus grantus. Granta līdzekļus varēs izmantot saimnieciskiem mērķiem esošā biznesa attīstīšanai vai arī jauna uzņēmuma izveidei, lai uzsāktu savu biznesu.
 

Projektu pieņemšana ir sāksies 2. septembrī, un tā noslēgsies 30. septembrī (plkst. 14.00). Iesniegtos projektus vērtēs žūrijas komisija, kuras sastāvā būs uzņēmējdarbības profesionāļi un pašvaldību pārstāvji. Rezultātu paziņošana un uzvarētāju apbalvošana notiks 14. novembrī.

 

Saņemto pieteikumu atlase notiks četrās kārtās, izvērtējot gan to atbilstību programmas kritērijiem, gan biznesa plānu un idejas potenciālu, kā arī dalībnieku prezentācijas un atbildes uz žūrijas jautājumiem.

 

Programma nolikumu un pieteikuma formas meklē šeit: https://www.seb.lv/iedvesma.

Jautājumu gadījumā droši sazinies ar Attīstības daļas vadītāju Sanitu Upīti – t. 29794202, e-pasts: sanita.upite@ropazi.lv

Sanita Upīte,

Ropažu novada pašvaldības

Attīstības daļas vadītāja

Datora versija