Grantu programmā (ie)dvesma ir izvirzīti finālisti noslēguma kārtai

07.11.2019
Grantu programmā (ie)dvesma ir izvirzīti finālisti noslēguma kārtai
SEB bankas, Jūrmalas pilsētas, Mārupes, Olaines, Ķekavas, Siguldas, Ropažu, kā arī Stopiņu novadu kopīgi rīkotās grantu programmas (ie)dvesma trešajā sezonā saņemti vairāk kā 50 projektu pieteikumi. Šogad jaunajiem uzņēmējiem pieejamais finansējums pieaudzis līdz 80 tūkstošiem eiro un maksimālā summa vienam grantam ir 10 tūkstoši eiro.

Otrajai un trešajai kārtai kvalificējās 10 biznesa idejas no Siguldas novada,  9 biznesa idejas no Mārupes novada, 8 biznesa idejas no  Jūrmalas novada, 6 biznesa idejas no Ķekavas novada, 5 biznesa idejas no Olaines novada, 3 biznesa idejas no Ropažu novada  un 2 biznesa idejas no  Stopiņiem.

Uzņēmēju iesniegtie projekti ir saistīti ar dažādām nozarēm – piemēram, veselības pakalpojumu attīstību, bioloģisku produktu ražošanu, kosmētikas ražošanu, izglītību, tehnisko mērierīču ražošanu un citām jomām.

Žūrijas komisija, kuras sastāvā ir gan uzņēmējdarbības profesionāļi, gan pašvaldību pārstāvji, gan SEB bankas komanda ir aktīvi strādājuši, lai izvērtētu projektu pieteikumu atbilstību programmas kritērijiem, gan biznesa plānu un idejas potenciālu, kā arī dalībnieku prezentācijas un atbildes uz žūrijas jautājumiem, kā rezultātā uz fināla kārtu ir izvirzīti 16 projektu pieteicēji. Fināla rezultātu paziņošana un grantu ieguvēju apbalvošana notiks 14. novembrī.

Ropažu novadu žūrijas komisijā aktīvi pārstāv Ropažu novada pašvaldības Attīstības daļas vadītāja Sanita Upīte un biedrības “Ropažu novada uzņēmēji” pārstāve Everita Varslavāne.

Plašāka informācija par grantu programmu un tajā atbalstītajiem projektiem pieejama www.seb.lv/iedvesma.

 

Sanita Upīte,

Ropažu novada pašvaldības

Attīstības daļas vadītāja

Datora versija