Fotokonkurss “Cilvēks vietā un laikā Ropažu novadā”

09.04.2020
Fotokonkurss “Cilvēks vietā un laikā Ropažu novadā”
Fotokonkursa mērķis ir ar fotogrāfijas palīdzību parādīt cilvēku, viņa darbību, dzīvesveidu un esību dažādos laikos Ropažu novadā. Esi mūsu novada foto vēstures veidotājs un piedalies iesūtot savas bildes līdz 2020.gada 31.jūlijam un varbūt tieši Tavas bildes būs redzamas lielformātu bilžu foto izstādē „Cilvēks vietā un laikā Ropažu novadā”.

Ropažu novads ir bagāts ar kultūrvēstures mantojumu, kas atspoguļo un pauž laikmetu vērtības, pārliecības, zināšanas un tradīcijas. Šīs daudzveidīgo laikmetu liecības veido un ietekmē vietējās kopienas identitāti, tagadni un arī nākotni.

Konkurss ir lieliska iespēja katram novada iedzīvotājam kļūt par šī laika vēstures liecinieku, ar savām fotogrāfijām parādot un saglabājot Ropažu novada notikumus, novadniekus, konkrēto gada laiku un sajūtas fotogrāfijās, un  šo vēsturisko mantojumu nododot nākamajām paaudzēm.

Visas iesūtītās fotogrāfijas tiks nodotas Ropažu novada muzeja krājumu papildināšanai, labākās fotogrāfijas pēc konkursa beigām tiks izstādītas fotoizstādē „Cilvēks vietā un laikā Ropažu novadā” pasākuma “Eiropas Kultūras mantojuma dienas Ropažos 2020” ietvaros.

Esi mūsu novada foto vēstures veidotājs un piedalīes iesūtot savas bildes līdz 2020.gada 31.jūlijam uz e-pastu liene.mihailova@ropazi.lv ar norādi fotokonkurss “Cilvēks vietā un laikā Ropažu novadā”. 

Ja esi nolēmis piedalīties iepazīsties ar fotokonkursa NOLIKUMU

Kontaktinformācija: Tālrunis uzziņām: Liene Mihailova 28694747 vai 67918580

 

Datora versija