Brīvdienās fiksēti un novērsti vairāki pārkāpumi

21.03.2017
Brīvdienās fiksēti un novērsti vairāki pārkāpumi
Aizvadītās brīvdienas bijušas notikumiem bagātas Ropažu novada Pašvaldības policijas darbiniekiem, kuri fiksējuši un novērsuši vairākus likumpārkāpumus. Nedēļas nogalē Ropažu novada pašvaldības policijā reģistrēti 14 izsaukumi.

Brīvdienās uz autoceļa Ropaži – Sidgunda  Ropažu novada pašvaldības policijas darbinieki apturēja kādu transporta līdzekli, kuru vadīja kāds 1970. gadā dzimis vīrietis. Veicot alkohola koncentrācijas pārbaudi no izelpas, tika konstatēts, ka transporta līdzeklis tiek vadīts vairāk kā trīs promiļu reibuma stāvoklī.  Transporta līdzeklis un vadītājs tika aizturēts un nodots Valsts policijas ceļa policijas darbiniekiem.

Tāpat arī brīvdienās, Pašvaldības policijas darbinieki ievēroja personu, kura, apdraudot savu dzīvību un veselību, diennakts tumšajā laikā pa novada teritoriju pārvietojas bez atstarojošās vestes. Personai tika piemērots administratīvais naudas sods, kā arī izsniegta atstarojošā veste, lai turpmākais ceļš būtu drošs.

Zaķumuižā tika sniegta palīdzība  Neatliekamās medicīniskās palīdzības brigādei, kura bez policijas darbinieku klātbūtnes atteicās sniegt medicīnisko palīdzību kādam 25 gadus jaunam vīrietim, jo apsekošanas brīdī vīrietis izrādīja agresiju pret medicīnas darbiniekiem.

Tika saņemta informācija par suni, kurš norāvies no ķēdes un apdraud apkārtējos iedzīvotājus. Ierodoties notikuma vietā, Ropažu novada pašvaldības policijas darbinieki noskaidroja suņa īpašniekus un suns tika nogādāts mājās. Par konstatēto faktu suņa saimniekiem tika izteikts brīdinājums un uzdots nodrošināt, lai suns atkārtoti neapdraudētu apkārtējos iedzīvotājus un dzīvniekus.

Veicot ikdienas patruļas pa Ropažu novada administratīvo teritoriju, pēc dokumentu pārbaudes uz Valsts policijas iecirkni tika aizturēta un nogādāta kāda persona, kura, kā izrādījās, ir  izsludināta meklēšanā.

Datora versija