Aktuālā informācija par ierobežojumiem Ropažu novadā ārkārtas situācijā

12.03.2020
Aktuālā informācija par ierobežojumiem Ropažu novadā ārkārtas situācijā
Pamatojoties uz Ministru kabineta 2020. gada 12. marta rīkojumu “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu”, Ropažu novada pašvaldība informē:

- sākot no rītdienas – 2020. gada 13. marta līdz 2020. gada 14. aprīlim tiek pārtraukts mācību process klātienē Ropažu novada vidusskolā bērniem no 1. līdz 12. klasei un arī Ropažu Mūzikas un mākslas skolā “Rodenpois”. Skolēniem ir jāuzturas mājās un jāievēro rekomendācijas Covid-19 profilaksei. Skolēnu brīvlaikā skolotāji vienosies par attālināta mācību procesa norisi un informēs par to skolēnus E-klasē līdz 20.martam. Skolēnu autobusi nekursēs un bērnus uz skolu nevedīs. Līdz 14. aprīlim tiek atcelti visi skolas rīkotie pasākumi un skolēnu dalība jebkādos konkursos, olimpiādēs, projektos, treniņos, sacensībās ārpus skolas.

- Pirmsskolas izglītības iestādes Ropažu novadā šobrīd turpina darbu, taču saskaņā ar Valdības rīkojumu, vecākiem, lai apmeklētu pirmsskolas izglītības iestādi, 2020. gada 13. martā ir jāiesniedz pirmsskolas izglītības iestādē rakstisks apliecinājums, ka bērns un ģimene kopš 2020. gada 1.marta nav apmeklējuši COVID -19 skartās valstis vai teritorijas, nav bijuši kontaktā ar COVID-19 saslimušajiem vai kontaktpersonām un vecākiem nav iespēju citādi nodrošināt bērna pieskatīšanu.  Aicinām vecākus izvērtēt iespēju līdz ārkārtas situācijas beigām neapmeklēt pirmsskolas izglītības iestādes.  

- Līdz 14.aprīlim tiek atcelti visi interešu izglītības pasākumi un aktivitātes gan sporta, gan kultūras jomā gan bērniem, gan pieaugušajiem Ropažu novadā.

- Līdz 14. aprīlim tiek atcelti visi publiskie pasākumi Ropažu novadā – koncerti, sanākšanas, tikšanās.

- Līdz 14. aprīlim tiek atcelti visi pašvaldības plānotie un organizētie braucieni visiem organizācijām un iedzīvotājiem, tai skaitā senioriem brauciens uz Rīgu.

- Informācija par plānotajām izmaiņām un ierobežojumiem Ropažu novada bibliotēkā, Zaķumuižas filiālbibliotēkā, Dienas centros un citās pašvaldības struktūrvienībās un iestādēs tiks paziņota piektdien, 13.martā.

Ropažu novada pašvaldība aicina iedzīvotājus izsludinātajā ārkārtas situācijā izturēties atbildīgi.

 

 

 

Datora versija