Aicinām uz tikšanos ar Ropažu novada domes vadību un deputātiem

21.11.2016
Aicinām uz tikšanos ar Ropažu novada domes vadību un deputātiem
Pagājis jau gads kopš iepriekšējām Ropažu novada pašvaldības SA daļas organizētajām Ropažu novada domes vadības un deputātu tikšanās reizēm ar iedzīvotājiem lielākajos novada ciemos.

Lai atkal tiktos ar iedzīvotājiem, uzklausītu viņu priekšlikumus, jautājumus, iebildumus, kā arī nedaudz izvērtētu to, kas katra ciema iedzīvotājiem mainījies aizvadītā gada laikā, aicinām jūs uz tikšanos ar Ropažu novada domes vadību un deputātiem.

Tikšanās ar iedzīvotājiem plānotas:

Kākciemā 29. novembrī plkst. 19.00 – multifunkcionālajā centrā „Kākciems”

Zaķumuižā 30. novembrī plkst. 19.00 – Zaķumuižas klubā

Silakrogā 1. decembrī plkst. 19.00 – multifunkcionālajā centrā „Silakrogs”

Ropažos 6. decembrī plkst. 19.00 – Ropažu Kultūras un izglītības centra Mazajā zālē

Tumšupē 7. decembrī plkst. 19.00 – multifunkcionālajā centrā „Tumšupe”

Muceniekos tikšanās ar iedzīvotājiem notiks decembrī vai janvāra sākumā, tiklīdz ekspluatācijā būs nodotas jaunā multifunkcionālā centra telpas. Sekojiet līdzi informācijai www.ropazi.lv, kā arī izdevumā “Ropažu Vēstis”.

Uz tikšanos ar iedzīvotājiem aicināti arī SIA „Vilkme” un „Ciemats” SIA, kā arī Ropažu novada pašvaldības struktūrvienību pārstāvji, lai sniegtu atbildes uz iedzīvotāju jautājumiem atbilstošajā jomā.

Jautājumus, uz kuriem vēlaties saņemt speciālistu iepriekš sagatavotas atbildes, varat iesniegt, iepriekš iesniedzot elektroniski uz e-pasta adresi: inga.koleca@ropazi.lv vai personīgi Ropažu novada pašvaldības Sabiedrisko attiecību daļā.

Nāc un uzdod savu jautājumu!

Datora versija