Aicinām pieteikties “Vecāku izglītības programmas” apguvei tiešsaistē!

27.04.2021
Aicinām pieteikties “Vecāku izglītības programmas” apguvei tiešsaistē!
Sadarbībā ar Centru ZIN/ Fondu “Plecs” 6. maijā uzsāksim “Vecāku izglītības programmas” nodarbības, kas ir solis ceļā uz dziļāku sevis izpratni, savu un bērna vajadzību apzināšanos. Ceļš uz drošām un emocionāli tuvām attiecībām ģimenē.

Programmas mērķis ir pilnveidot vecāku izpratni par nozīmīgiem posmiem bērna attīstībā, drošās piesaistes nozīmi bērna attīstības sekmēšanā un attīstīt praktiski pielietojamas prasmes, kas palīdzētu iegūtās zināšanas pielietot ikdienas saskarsmē ar bērnu, audzinot emocionāli veselu un pilnvērtīgu indivīdu.

Programmas saturs piesātināts ar teorētisku un praktisku informāciju, piedāvājot apgūt prasmes un metodes, kuras viegli integrēt ikdienas dzīvē ar bērniem. Septiņu nodarbību laikā uzzināsiet par drošas piesaistes teoriju, bērna smadzeņu darbību un saistību ar uzvedību, sensorajiem procesiem, saiknes veidošanu, stiprināšanu un bērna uzvedības koriģēšanu.

Nodarbības vadīs: kvalificēta “Vecāku izglītības programmas” trenere Inese Miķelšteine.

Lai pieteiktos dalībai programmā, lūdzu, nospiediet uz linka un aizpildiet pieteikuma anketu

Anketu lūdzam aizpildīt līdz 26. aprīlim. Grupā vietu skaits ir ierobežots.

Nodarbības notiks bezmaksas Zoom platformā no 6. maija līdz 17. jūnijam, ceturtdienās no plkst. 18:00 – 21:00.

Dalībniekiem pirms nodarbību sākuma tiks nosūtīti mācību materiāli, izmantojot Omniva pakomātus.

Nodarbības norit projekta “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Ropažu novadā” (Nr. 9.2.4.2/16/065) ietvaros.

Jautājumu gadījumā lūdzam sazināties ar Centru ZIN vai Ropažu novada pašvaldības projektu vadītāju Diānu Viļčuku: veseliba@ropazi.lv vai pa tālr. 26742199.

Sīkāka informācija par “Vecāku izglītības programmu” un Centru ZIN skatīt: https://centrszin.lv

Datora versija