Zaķumuižai ir savs Zaķis!

18.04.2017
Zaķumuižai ir savs Zaķis!
Zaķumuižā Zaķis ielecis uz palikšanu! Uzreiz pēc Lieldienām Zaķumuižas iedzīvotāji tikuši pie lieliskas dāvanas - ciema atpazīstamības zīmes - lielas Zaķa figūras ar uzrakstu Zaķumuiža.

Idejas autors ir Zaķumuižas iedzīvotājs, Ropažu novada domes deputāts Valdis Šīrants. Viņa ideja tika sadzirdēta un atbalstīta Ropažu novada pašvaldībā. Ideju attīstījuši mākslinieki un to realizējis uzņēmums, nestandarta un standarta reklāmas projektu ražotne, “Yes We Can”, kas darbojas tepat, Zaķumuižas apkārtnē.

Otrdienas, 18. aprīļa, vakarā notika neliela, taču simboliska zīmes atklāšana, kurā piedalījās idejas autors Valdis Šīrants, Ropažu novada domes priekšsēdētājs Zigurds Blaus, Ropažu Kultūras un izglītības centra vadītāja Sanita Megere – Klevinska,  uzņēmuma “Yes We Can “ projektu menedžeris Ronalds Kalinka, Zaķumuižas folkloras kopas “Oglīte” bērni un vietējie iedzīvotāji.

Zaķis jau paspējis kļūt par Zaķumuižas iedzīvotāju mīluli un vietējās apskates objektu. Novērots, ka vietējie apstājas pie Zaķa figūras, fotografējas un priecājas par skaisto, ciemam tik atbilstošo vizualizāciju. Iespaidīgs Zaķis ir arī vakarā, kad tas tumsā ir izgaismots. Apskatiet paši!

Datora versija