Svinēsim svētkus un iepazīsim Ropažu novadu - skrienot!

10.11.2018
Svinēsim svētkus un iepazīsim Ropažu novadu - skrienot!
2018. gada 10. novembrī, par godu mūsu valsts simtgadei, Ropažu novadā norisināsies skrējiens stafetes veidā "Ropaži skrien 100".

Mārtiņdienas rītā, pulksten 7:00 no Ropažu novada Kultūras un izglītības centra pavadīsim pirmos stafetes dalībniekus. Visa skrējiena laikā pievienoties var ikviens Ropažu novada iedzīvotājs un viesis: paskriet, pavadīt ar velosipēdu vai kā citādi atbalstīt. 

Skrējiena laikā ciemosimies Augšciemā, Villasmuižā, Vāverkrogā, Lielkangaros, Kākciemā, Bajāros un Bajārkrogā, Zaķumuižā, Silakrogā, Gaidās, Sporta kompleksā 333, Muceniekos, Rotkaļos, Nāgelmuižā, Podkājās un Tumšupē. Pēdējā stafetes posmā, īpaši draudzīgā tempā, izskriesim cauri Ropažiem un noslēgsim skrējienu tur, kur iesākām.

Pateicoties SIA "Karšu izdevniecībai Jāņa sēta", tapusi interaktīva skrējiena maršruta karte, ar kuru iepazīties šeit: ej.uz/ropazi100

Ar Skrējiena nolikumu aicinām iepazīties šeit.

Pēc skrējiena ikviens ir laipni aicināts uz noslēguma pasākumu, kur informēsim, kā mums pa dienu ir veicies, nobaudīsim kādus gardumus un apbalvosim izaicinājuma uzvarētājus un izlozēsim atbalstītāju sarūpētās balvas.

Papildus informācija par pasākumu ir pieejama "Ropaži Skrien 100" Facebook lapā.

Pievienojies arī Tu! 
 

Datora versija