Šogad konkursam "Nāc sadziedāt" desmit gadu jubileja!

04.02.2019
Šogad konkursam "Nāc sadziedāt" desmit gadu jubileja!
Šogad jau desmito reizi aicinām tikties mums visiem gaidītajā un iemīļotajā tradīcijā - Latvijas jauno izpildītāju konkursā "Nāc sadziedāt!", arī šogad kā pērn atļauts konkursā izpildīt dziesmas ne tikai latviešu valodā, bet arī jebkurā citā pasaules valodā.

Šogad konkursa desmit gadu jubileju svinēsim mākslinieciskās unikalitātes pērlē -  Kultūras pilī 'Ziemeļblāzma". Pēc atjaunošanas tā ir nozīmīgs pilsētas un valsts mēroga kultūras veicināšanas un prezentācijas centrs, pieprasīts tūrisma objekts, moderna vide kultūrvēstues apguvei un iepazīšanai, augstvērtīgas mākslas koncentrācijas vieta un inovatīvu ideju īstenošanas platforma, liels prieks, ka desmitais konkurss "Nāc sadziedāt" varēs notikt tieši šeit. Īpaši dekorēsim telpas, lai atmosfēra būtu vēl īpašāka, būs izstādīta izstāde, darbosies restorāns, uz skatuves būs lielais LED ekrāns projekcijām, fotostūrītis u.c. aktivitātes, lai mums visiem grezni, skaisti un krāšņi svētki!

Lai Kultūras pils "Ziemeļblāzma" tiek pieskandināta ar Latvijas Talantu balsīm, lai skan pasaules mūziku, lai skan Latvijas komponistu dziesmas, tautas mūzika, lai skan pašu radīta orģinālmūzika. Repertuāra izvēle ir katra dalībnieka ziņā.

Aicinām no visiem novadiem - visus dziedātgribētājus viņu pedagogus, vecākus un dalībnieku mūzikas draugus arī šogad dziedāt no sirds, dziedāt par prieku sev un skatītājiem, jo "Nāc sadziedāt" tie ir mūzikas svētki - svētki, kuros valda prieks, jaunatne, vēlme dziedāt un radīt jau desmit gadus!

Tāpat kā pērn arī šogad konkursā īpaši tiks sveikti un godināti Latvijas labākie vokālie pedagogi ar atzinības rakstiem un pateicības balvām! Tāpat arī visi laureāti tiks apbalvoti ar spec balvām, tiek domāts par to, lai tās būtu ļoti personiskas balvas no Latvijā mīlētiem māksliniekiem - vai tās būs kādas koncerta biļetes ar autogrāfu, vai īpašs CD eksemplārs ar parakstu, vai varbūt kāds kopīgs studijas ieraksts, vai radīta orģināldziesma, par to domājām pērn un domājam arī šogad!

Konkursa radošā komanda arī šogad gādās par to, lai konkursa žūrija būtu profesionāla un kas svarīgi - neatkarīga žūrijas komisija, tāda, kas nav saistīta ar dalībniekiem un liela daļa no tiem ar dalībniekiem sastapsies un tos dzirdēs pirmo reizi! Konkursa žūrijas komisijas sastāvs tiks atklāts 2019.gada 11.februārī.

Iepriekšējos gados konkursa žūrijā bijušas tādas personības kā: Igo, Intars Busulis, Mārtiņš Brauns, Valts Pūce, Agnese Rakovska, Alex, Aigars Grauba, Juris Kaukulis, Agnese Zeltiņa, Olga Dreģe, Kristīne Kārkle - Puriņa, Guntars Račs, Elita Patmalniece, Ilona Bagele, Jolanta Gulbe - Paškeviča, Aigars Grāvers, Liene Greifāne, Aija Andrejeva, Jānis Aišpurs, Goran Gora, Dj Rudd, Kristīne Zadovska, Lilita Ozoliņa, Olga Rajecka, Varis Vētra, Ieva Kerēvica, Normunds Rutulis, Ginta Krievkalna, Kaspars Ansons, Ieva Akuratere un daudzi, daudzi citi.

Nāc sadziedāt! Skaitļos - kopā desmit gados jaunos talantus atklājuši vairāk kā 50 populāri un tautā mīlēti mākslinieki, izdziedātas vairāk kā 2000 dziesmas, konkursam veltītas vairāk kā 100 stundas, piedalījušies vairāk kā 1000 solisti un vairāk kā 3500 popgrupu dalībnieki no 84 pašvaldībām un tas nebūt nav viss...

Dzīve sastāv no izaicinājumiem, no iespējām un to izmantošana, šī ir Tava iespēja! Noslēpums ir kustībā, virzībā, aktivitātē, tādēļ uzdrošinies un piedalies!

Lai, gatavojoties konkursam, talants un darbs iet roku rokā un, lai, Jūsos ir vēlme vienmēr attīstītites. Konkursa "Nāc sadziedāt!" mērķis ir dot iespēju radoši augt, dot iespēju iegūt jaunu pieredzi un ieklausīties sevī.

Paldies par uzticēšanos visiem desmit gadu garumā un uz tikšanos Latvijas Latvijas jauno izpildītāju konkursā "Nāc sadziedāt" 2019!

9.martā - solisti, 10.martā - popgrupas.

10.marta vakarā notiks konkursa 10 gadu jubilejas koncerts kopā ar jubilejas gada laureātiem un īpašajiem viesiem, aicinām visus būt klāt un svinēt kopā! Biļetes uz noslēguma koncertu būs pieejamas no 5.februāra "Biļešu paradīzes" kasēs.

Pieteikšanās dalībai konkursā atvērta no 25.janvāra un tā norisināsies līdz 25.februārim!


Dziesmu fonogrammas nav jāiesūta, tās būs jāņem līdzi uz konkursu CD formātā. 


 

Datora versija