SIA "Vilkme" aicina darbā grāmatvedi

08.04.2021
Pieteikties līdz 2021. gada 23.aprīlim e-pastā vilkme@vilkme.lv vai zvanīt SIA Vilkme tel. 26335737

SIA “VILKME” galvenie darbības virzieni ir nekustamā īpašuma pārvaldīšana un apsaimniekošana, kā arī siltumapgāde, ūdensapgāde un atkritumu apsaimniekošana Ropažu novada iedzīvotājiem, iestādēm un juridiskajām personām.

Vispārējie darba pienākumi:

  • Sagatavot nodokļu, finanšu, ekonomikas, statistikas atskaites vadībai, finanšu un valsts institūcijām;
  • Darbs ar VID un EDS sistēmu (visu atskaišu nodošana, nodokļu aprēķins un kontrole);
  • Bankas operācijas (maksājumu veikšana pēc sagatavotiem maksājumiem, bankas ievadīšana grāmatvedības programmā);
  • Renovācijas projektu koordinēšana un kontrole;
  • Kreditoru rēķinu grāmatošana;
  • Atskaites regulatoram;

Darba algas aprēķins un izmaksa

  • VSAOI atskaišu sagatavošana un nodošana;
  • PVN atskaišu sagatavošana un nodošana:
  • Ziņas par darba ņēmējiem un paziņojums par fizisko personu izmaksātām summām sagatavošana un nodošana;
  • Statistikas atskaišu sagatavošana un nodošana.
  • Sagatavot un iesniegt mēneša un ceturkšņa nodokļu un finanšu pārskatus;
  • Nodrošināt ikdienas grāmatvedības uzskaiti, dokumentu apriti un glabāšanu atbilstoši Latvijas Republikas likumdošanai;
  • Ienākošās un izejošās grāmatvedības dokumentācijas apstrāde, uzskaite un kontrole;

Prasības kandidātiem:

  • Vismaz 3 gadu pieredze bilancspējīga grāmatveža amatā (pieredze namu apsaimniekošanas sfērā tiks uzskatīta par priekšrocību);
  • Augstākā izglītība finansēs, ekonomikā, grāmatvedībā vai biznesa vadībā;
  • Pārzināt Latvijas Republikas normatīvos aktus grāmatvedības un nodokļu jomā;
  • Pieredze darbā ar  Tildes Jumis; WinNAMS;
  • Labas MS Office lietotāja prasmes;
  • Labas latviešu un krievu valodas zināšanas;
  • Labas organizatoriskās un komunikācijas prasmes, analītiskā domāšana, spēja uzņemties atbildību.

Piedāvājam:

  • Atbildīgu un interesantu darbu pašvaldības uzņēmumā;
  • Iespēju profesionāli pilnveidoties un iegūt vērtīgu darba pieredzi;
  • Stabilu atalgojumu, sociālās garantijas un veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes termiņa beigām. Alga bruto no EUR 1100,- mēnesī.

Pieteikuma vēstuli un CV sūtīt līdz 2021.gada 31.martam uz e-pastu vilkme@vilkme.lv.

Izskatīsim visus piedāvājumus un sazināsimies ar pretendentiem,  kuri tiks virzīti uz 2. atlases kārtu – darba interviju.

Pretendentiem, kuri nebūs tikuši līdz 2. atlases kārtai, pateicamies par atvēlēto laiku un izrādīto interesi strādāt mūsu uzņēmumā.

Pamatojoties uz Vispārīgo datu aizsardzības regulu, informējam, ka pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši normatīvajiem aktiem nodarbinātības jomā.

Datora versija