Sagaidot Brīvības svētkus, Bruņotie spēki sniedz atbalstu Zaķumuižas parka labiekārtošanā

03.05.2020
Sagaidot Brīvības svētkus, Bruņotie spēki sniedz atbalstu Zaķumuižas parka labiekārtošanā
Sagaidot 4. maiju, Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas 30. gadadienu, Nacionālie bruņotie spēki sniedz atbalstu pašvaldībām un sociālās aprūpes iestādēm visā Latvijā.

Karavīri un zemessargi iepriecina un dāvā svētku sajūtu līdzcilvēkiem, palīdzot apkārtnes labiekārtošanā, mēbeļu pārvietošanā, lielgabarīta atkritumu un nolietotās sadzīves tehnikas izvešanā, malkas sagatavošanā, kā arī citos ikdienas darbos visā Latvijā. Aktivitātes norisinās, ņemot vērā ārkārtējās situācijas laikā valstī noteiktās drošības prasības.

Zemessardzes 19. kaujas nodrošinājuma bataljona karavīri un zemessargi 30. aprīlī iesaistījās Ropažu novada Zaķumuižas parka un stadiona teritorijas sakopšanas un labiekārtošanas darbos, atbrīvojot apkārtni no nozāģēto koku un krūmu zariem. Zemessargi uzlika jaunas laipas pāri gravām, nokrāsoja lapenes stadionā, ko ikdienā lieto skolēni, novada iedzīvotāji un viesi.

Ropažu novada pašvaldība saka lielu paldies par sniegto atbalstu un palīdzību sakārtošanas un labiekārtošanas darbos, kā arī vienojās par ciešāku turpmāko sadarbību dažādos jautājumos.

Datora versija