Ropažu novads piedalīsies izstādē “BALTTOUR 2019”

25.01.2019
Ropažu novads piedalīsies izstādē “BALTTOUR 2019”
No 1. līdz 3. februārim izstāžu zālē Ķīpsalā notiks 26. starptautiskā tūrisma izstāde -gadatirgus “Balttour 2019”, kur vairāk nekā 850 dalībnieku piedāvās izdevīgākos ceļojumus un atpūtas galamērķus Latvijā un visā pasaulē. Izstādes laikā apmeklētāji varēs iepazīties ar šī gada jaunumiem un jau pārbaudītām vietām tūrisma nozarē.

Šogad Ropažu novads pirmo reizi piedalīsies izstādē “Balttour 2019” un kopā ar citiem Pierīgas novadiem izstādes apmeklētājus iepazīstinās ar Rīgas apkārtnes novadu tūrisma piedāvājumu.

Sadarbojoties Pierīgas novadiem - Ropažu, Salaspils, Stopiņu, Ikšķiles, Ogres, Baldones, Ķekavas un Mārupes – kopīgi izveidota tūrisma karte un jauni tematiskie piedāvājumi. Viens no jaunajiem tematiskajiem bukletiem ir veltīts ģimenes atpūtai, kur vienuviet apkopoti labākie brīvdienu galamērķi ģimenēm ar bērniem un ģimenēm, draudzīgas ēdināšanas vietas. Otrs kopīgais tematiskais izdevums ir lielisks palīgs jaunajiem pāriem un vedējiem, jo apvieno kāzu ceremoniju vietas, kāzu pieturvietas un foto sesijas vietas šajos astoņos novados.

Izstādē uz vietas stenda apmeklētāji varēs piedalīties momentloterijā un, atbildot pareizi uz jautājumu, iegūt savā īpašumā suvenīrus. Katrs varēs saņemt arī 2019. gada pasākumu kalendāru, kurā ir apkopoti lielākie Rīgas apkārtnes novadu tūrisma, sporta un kultūras pasākumi.

No maija līdz septembrim norisināsies astoņi velo-foto orientēšanas sacensību posmi – pa vienam katrā novadā, kuru laikā dalībniekam būs iespēja aktīvā un atraktīvā veidā iepazīt novadu tūrisma piedāvājumu un saņemt balvas par iegūtajiem punktiem sacensībās. Izstādē tiks izziņoti arī 2019. gada velo-foto orientēšanas seriāla “Apceļo kaimiņus!” norises datumi.

Kopīgajā stendā visas izstādes dienas notiks pārstāvēto novadu uzņēmēju prezentācijas un degustācijas.

Tiekamies izstrādē!

 

Datora versija