Ropažu novada pašvaldības policija aiztur vīrieti ar nazi

13.03.2017
Ropažu novada pašvaldības policija aiztur vīrieti ar nazi
2017. gada 8. martā, Ropažu novada pašvaldības policija saņēma kārtējo izsaukumu par kādu ģimenes konfliktu privātmājā Ropažos.

Ierodoties minētajā vietā, tika noskaidrots, ka konflikts izcēlies starp tēvu un dēlu. Konflikta laikā, 68. gadā dzimis vīrietis, būdams alkohola reibuma stāvoklī, rokās paņēma nazi.

Tā kā uz vairākkārtējiem policijas darbinieku norādījumiem nolikt nazi, vīrietis nereaģēja, pašvaldības policijas darbiniekiem, lai novērstu draudus, nācās pielietot speclīdzekļus un fizisku spēku, kā rezultātā nazis tika atņemts un agresīvais vīrietis aizturēts. Aizturētā persona tika nogādāta Valsts policijas iecirknī.

Lai arī augstāk minētais gadījums, pateicoties policijas darbinieku profesionālai rīcībai, beidzās veiksmīgi, diemžēl praksē personas, esot alkoholisko dzērienu vai citu apreibinošu vielu ietekmē, nereti zaudē kontroli pār savu rīcību un reāli apdraud apkārtējos cilvēkus, pat vistuvākos draugus un ģimenes locekļus, nodarot miesas bojājumus, kuru iznākums var būt pat letāls. Tādēļ šādos gadījumos aicinām būt ļoti uzmanīgiem un darīt visu iespējamo, lai netiktu apdraudēti tuvumā esošie cilvēki, par radušos situāciju nekavējoties informējot policiju.  

Diāns Veličko,

Ropažu novada pašvaldības policijas priekšnieks

Datora versija