Ropažu novada domes deputātes Ingrīdas Amantovas apsveikums Latvijas valsts svētkos

12.11.2020
Ropažu novada domes deputātes Ingrīdas Amantovas apsveikums Latvijas valsts svētkos
Latvijas valsts esam mēs paši- kā mēs sevi redzam gan tradīcijās, gan vēsturē, gan kultūras, izglītības un sporta mantojumā. Lai tas mums ļauj uz sevi paskatīties no malas un iemāca sevi atpazīt.

Mūsu vērtības – ir Ropažu novada vēsture, kas ir nenovērtējama tās attīstības sastāvdaļa, mūsu cilvēki, kas šeit ir strādā, mācās, sporto un dzīvo. Tikai ar lielu gribasspēku un mērķtiecību  un sabiedrības atbalstu mēs kopīgi varam panākt  Ropažu novada tālāku  attīstību, kas nestu darba augļus gan katra personības attīstībā,  gan sportisko rezultātu izaugsmē,   gan dzīves ziņas apgūšanā  un izaugsmes jomā.

Es vēlos teikt paldies katram , kas saistīts ar mūsu novadu , kurš ikdienā pašaizliedzīgi  strādājis, trenējies un mācījies. Visiem, kuri  piedalījušies  mūsu  novada  uzdevumu veikšanā, jo viss sākas ar mums, mūsu pārliecību, ticību, mīlestību un cerību. Kādus mērķus izvirzīsim- tādā pasaulē dzīvosim, tādēļ nebaidīsimies no augstiem mērķiem un izaicinājumiem.

Novēlu katram būt kopā ar savu valsti, savu novadu, ciemu, ģimeni un augt tai līdzās, būt nemitīgā attīstībā un rūpēties par to! Dzīvosim tā, lai ikvienā nākamajā Latvijas dzimšanas dienā varam ar vēl lielāku lepnumu teikt -  “Es esmu Latvietis”,  Es dzīvoju Ropažos!

Sveicu Latvijas valsts dzimšanas dienā!  Dievs svēti Latviju!

Ropažu novada domes deputāte

Ingrīda Amantova

Datora versija