Ropažu Kultūras centra senioru vokālais ansamblis “Sarma” sadzied Cēsīs

pirms nedēļas
Ropažu Kultūras centra senioru vokālais ansamblis “Sarma” sadzied Cēsīs
22. augustā Ropažu novada senioru ansamblis "Sarma" devās uz Cēsīm, lai tur piedalītos 3. Vislatvijas senioru vokālo ansambļu sadziedāšanās svētkos "Dziedot dzimu, dziedot augu". Šie svētki norisinājās Cēsu pils parka estrādē, kur tikās vairāk nekā 40 Latvijas dziedošie senioru kolektīvi no Kurzemes, Latgales, Vidzemes, Rīgas un Zemgales reģioniem.

Svētki iesākās ar dalībnieku gājienu, labklājības ministra G. Eglīša uzrunu un citiem svinīgiem  apsveikumiem. Laika ziņas 22.augustam solīja Latvijas tradicionālajai vasarai atbilstošus apstākļus – saule, lietus, stiprs lietus, saule utt. To arī mēs piedzīvojām. Pateicoties veiksmīgi izvēlētajam patvērumam zem kokiem, ar patiku izbaudījām dažādu kolektīvu priekšnesumus  ar  iemīļotām, sirdij tuvām dziesmām. Izjutām prieku atkal tikties, sirsnību un kopības sajūtu.

Ansamblis "Sarma"  izpildīja dziesmu "Gaujas valceris", kuru veltīja visiem klātesošajiem un Latvijas skaistākajai upei. Skatītāji mūsu priekšnesumu atbalstīja pat ar valša  dancošanu.

Sakām paldies Latvijas pensionāru federācijai par šiem jaukajiem svētkiem. Paldies arī Ropažu novada pašvaldībai un Ropažu Kultūras centra darbiniekiem par atbalstu un iespēju nokļūt svētkos.

Ansamblis “Sarma” šobrīd gatavojas ansambļa 20 gadu darbības jubilejai. Ceram, ka vīrusi un citas likstas netraucēs mums satikties ar mūsu skatītājiem un klausītājiem un kopīgi izbaudīt šo pasākumu.

 

Sarmīte Zunde,

Senioru vokālā ansambļa “Sarma” vadītaja

 

Baiba Lukaševiča,

Senioru vokālā ansambļa “Sarma” dalībniece

 

 

Datora versija