Policija aicina atcerēties par drošību un atturēties no pārgalvīgām rīcībām

pirms 4 dienām
Policija aicina atcerēties par drošību un atturēties no pārgalvīgām rīcībām
Reaģējot uz izsaukumu, Ropažu novada pašvaldības policijas ekipāža Kākciemā apturēja kādu Volvo markas vieglo automobili, kura braukšanas stils bija straujš un aizdomīgs.

Automašīnu vadīja sieviete, automašīnā atradās arī viņas trīs bērni. Pašvaldības policija konstatēja, ka apturētajam transporta līdzeklim ir liegts piedalīties ceļu satiksmē - nav OCTA apdrošināšanas, nav izieta tehniskā apskate, nav tehniskās pases un nav derīgas valsts numura zīmes. Tika izsaukta Valsts Ceļu policija, kas sastādīja atbilstošos administratīvā pārkāpuma protokolus, piemērojot atbilstošus sodus.

Tomēr šajā gadījumā ikvienam rodas pārdomas rosinoši jautājumi - vai pārdrošajai auto vadītājai nerūp savu bērnu drošība? Vai ziemas apstākļos ir vērts apdraudēt sevi, savus bērnus un citus satiksmes dalībniekus, braucot ar auto, kurš nav tādā tehniskā kārtībā, lai tam ļautu piedalīties ceļu satiksmē?

Pašvaldības policija aicina ikvienu iedzīvotāju rūpīgi pārdomāt savu rīcību, atturēties no pārgalvīgas rīcības un likumpārkāpumiem un atrunāt no tiem savus tuviniekus. Kā vienmēr - par aizdomīgiem un pamanītiem pārkāpumiem, lūdzam ziņot Ropažu novada pašvaldības policijai, zvanot pa tālruni 67918219.

Datora versija