Pieteikšanās izbraukuma vakcinācijai cilvēkiem, kuri nevar pašu spēkiem nokļūt vakcinācijas iestādē

pirms nedēļas
Pieteikšanās izbraukuma vakcinācijai cilvēkiem, kuri nevar pašu spēkiem nokļūt vakcinācijas iestādē
Iedzīvotājs vai tā aprūpētājs ziņo, ja iedzīvotājam ir nepieciešama izbraukuma vakcinācija pret Covid-19.

Ziņošanu var veikt:

1) zvanot ģimenes ārstam;

2) zvanot 8989;

Ja ģimenes ārsts nodrošina vakcinācijas pakalpojumu, tad tālāk visu organizē ģimenes ārsts. Ja ģimenes ārsts nevakcinē, tad sagatavo apzināto pacientu sarakstu un sūta to NVD (ligumpartneri@vmnvd.gov.lv) tālākai procesa organizēšanai vai aicina pacientu zvanīt 8989.

Tālruņa līnija – 8989 - izmantojama tikai un vienīgi, lai nodrošinātu iedzīvotāju reģistrēšanu vakcīnas saņemšanai. Jebkādas konsultācijas saistībā ar veselības jautājumiem iedzīvotāji tiek aicināti uzdot savam ģimenes ārstam.

Tālruņa līnija izveidota ar mērķi, lai atvieglotu pieteikšanos tiem Latvijas iedzīvotājiem, kas objektīvu iemeslu dēļ nevar izmantot pieteikšanās vietni www.manavakcina.lv.

Veicot zvanu, iedzīvotājiem būs sevi jāidentificē ar personas kodu un vārdu/uzvārdu un jānorāda savs tālruņa numurs un/vai e-pasta adrese. Iedzīvotāji var norādīt arī otru – kāda tuva cilvēka – tālruņa numuru, uz kuru zvanīt, lai justos droši, ka patiešām būs sasniedzami brīdī, kad pienāks vakcinācijas laiks.

Aicinām iedzīvotājus būt gataviem nosaukt savu personas kodu un vārdu uzvārdu, kā arī zināt otru telefona numuru, kuru norādīt pieteikumā, ja tāda nepieciešamība un vēlme ir.

Iedzīvotājiem, kuriem objektīvu apstākļu dēļ nepieciešama palīdzība nokļūšanai uz vakcinācijas kabinetu, lūdzam sazināties ar Ropažu novada Sociālo dienestu, zvanot pa tālruni 67910792.

Datora versija