Multifunkcionālajos centros "Silakrogs" un "Mucenieki" sāksies nodarbības ''Dabas taka''

16.01.2019
Multifunkcionālajos centros "Silakrogs" un "Mucenieki" sāksies nodarbības ''Dabas taka''
Lai to ieraudzītu, uztvertu un sajustu ar visām cilvēkam dāvātajām maņām, mums jāatrod laiks un interesantas, aizraujošas lietas, ko varam darīt atrodoties dabā.

Praktiskajās un teorētiskajās  nodarbībās bērniem un jauniešiem būs iespēja apgūt  tūrisma iemaņas: prasmi darboties ar virvēm:  siet mezglus, marķēt un spriegot virvi, pārvarēt virvju šķēršļus. Prasmi orientēties, apgūstot orientēšanās karšu zīmes, reljefu, kartes mērogu, kompasa darbību. Iesim arī pārgājienos un dosimies velobraucienos. Dosimies uz Juglas vidusskolu, kur būs iespēja apgūt klinšu kāpšanas iemaņas. Kopā esot, radīsim sevī prieku būt dabā un pieņemt vienam otru kā unikālu radību. Nodarbības notiks gan centra telpās (teorija), gan Silakroga un Mucenieku apkārtnē (orientēšanās, pārgājieni, tūrisma tehnikas treniņi).  

Visi interesenti aicināti uz iepazīšanās nodarbībām: 

  • 17. janvārī pulksten 18:00 multifunkcionālā centra “Silakrogs” telpās.
  • 24. janvārī pulksten 18:00 multifunkcionālā  centra “Mucenieki” telpās.

Visus, kuri vēlas iesaistīties šajās norisēs, aicināti gūt papildus informāciju pie MFC “Silakrogs” un MFC “Mucenieki” administratorēm vai zvanot pulciņa skolotājai Margaritai Hofmanei pa telefonu 26469186.

 

 

Datora versija