Mīlestības diena VSAC “Vidzeme” filiālē “Ropaži”

01.03.2017
Mīlestības diena VSAC “Vidzeme” filiālē “Ropaži”
14. februāris ir Mīlestības diena. VSAC „Vidzeme” filiāles „Ropaži” klienti varēja noskatīties šai dienai veltītu māklas filmu par mīlestību „Pludmales romāns”.

16. februārī pie mums ciemos ar koncertu bija atbraukuši ciemiņi no VSAC „Rīga” filiāles „Ezerkrasti” un arī šis koncerts bija veltīts Mīlestības dienai. Koncertā tika dziedātas dziesmas un lasīti dzejoļi par mīlestību. Vislielākais pārsteigums mūsu klientiem bija tas, ka viena no klientēm spēlēja vijoli. Viņa spēlēja pavadījumu daudzām dziesmām un spēlēja arī solo.

Arī mūsu klienti bija sagatavojuši koncertu.  Jautrību skatītājiem izraisīja „Brēmenes muzikantu” došanās līgavas meklējumos un „Vella kalpu” veldzēšanās krodziņā pie daiļās krodzinieces. „Vella kalpi” krodziņā parādīja arī savu drosmi un izveicību, ar zobeniem rokā lustīgi dejojot.

Kā gan Mīlestības dienā var iztikt bez Amora pasta, un arī šoreiz ieradās pastnieks un izdalīja mīlestības vēstules klientiem un darbiniekiem. Pastniekam bija lieli brīnumi, ka vēstuļu bija ļoti daudz un viņš priecājās, ka pie mums valda īsta mīlestība.

Katra pasākuma izskaņā ir kārtīga balle, un arī šoreiz tā notika. Mūsu klienti satika savus draugus no filiāles  „Ezerkrasti” un bija iespēja kopīgi izdejoties un izdziedāties.

Paldies VSAC „Rīga” filiāles „Ezerkrasti”  kultūras darba organizatoriem Aināram Ašakam un Edvīnam Zariņam par klientu koncertu  un kopā pavadīto Mīlestības dienu.

 

                                                                      Indra Janitēna,

                                               VSAC „Vidzeme” filiāles „Ropaži”

                                                    interešu pulciņa audzinātāja

Datora versija