Mālpils muiža aicina darbā pavāru un viesmīli

pirms nedēļas
Mālpils muiža aicina darbā pavāru  un viesmīli
Mālpils muižas restorāns ir izveidots skaistā un mājīgā vidē. Restorānu iecienījuši gardēži, vēlo brokastu cienītāji (Brunch) un daudzi uzņēmumi, kuri rīko pie mums dažāda veida pasākumus. Restorāns piedāvā pilnu ēdināšanas servisu svētkos, pasākumos un citos nozīmīgos brīžos. Ja pavāra amats TEV ir izaicinājums un sirds profesija un ja vēlies gūt jaunu pieredzi strādājot muižas restorānā, aicinām pievienoties mūsu nelielai komandai.

Pienākumi:

Veikt pārtikas produktu kvalitatīvu pirmapstrādi;

Pārzināt ēdinu gatavošanas un pasniegšanas tehnoloģiju;

Piedalīties pie jaunu ēdienu izstrādes;

Gatavot un noformēt ēdienu atbilstoši receptūrai un kalkulācijām;

No Jums gaidīsim:

Pavāra izglītību (kvalifikācijas kursi) vai pieredzi/dzīves veidu pavāra profesijā;

Vēlmi strādāt un apgūt jaunas iemaņas;

Precizitāti un augstu atbildības sajūtu;

Pozitīvu attieksmi pret veicamo darbu un kolēģiem.

Mēs Jums piedāvājam:

Izaicinošu un interesantu darbu vietā, ar kuru lepoties;

Konkurētspējīgu atalgojumu, sociālās garantijas;

Apmācību ar iespēju attīstīt savas profesionālās prasmes un zināšanas;

Darbu maiņās un bezmaksas nakšņošanas iespējas;

Atalgojumu no EUR 3.80/stundā pēc nodokļu nomaksas

Motivācijas vēstuli un CV, lūdzam sūtīt uz e-pastu: anete@malpilsmuiza.lv  vai iesniegt Mālpils muižas administrācijā līdz šī gada 10. februārim

Sazināsimies ar kandidātiem, kuru CV tiks izvirzīti uz otro atlases kārtu.

Mālpils muiža aicina darbā restorāna viesmīli

Mēs meklējam: mērķtiecīgu, apzinīgu un pašaizliedzīgu līdzstrādnieku, kurš ciena šo profesiju un gūst gandarījumu šajā darbā; kurš ir gatavs nopietni strādāt un veltīt savus spēkus mūsu kopīgā mērķa sasniegšanai, kā arī vēlas pilnveidot savas profesionālās iemaņas.

Prasības kandidātiem:

Uz klientiem orientēta personība;

Augsta atbildības sajūta;

Radošums, pozitīvisms, izcilas komunikācijas spējas;

Spēja strādāt komandā, uzņemties iniciatīvu un vēlme pilnveidoties;

Pieredze viesmīlībā, viesu apkalpošanā;

Ļoti labas latviešu, krievu un angļu valodas zināšanas.

Mēs piedāvājam:

Sociālās garantijas;

Atalgojumu no EUR 3.20/stundā pēc nodokļu nomaksas;

Bezmaksas pusdienas, kafiju un tēju.

Datora versija