Kopā jautrāk!

20.05.2019
Kopā jautrāk!
Skaistā, saulainā 1.maija dienā aizsākās Ciemu dienu cikls Ropažu novadā, no rīta pulcējot kopā Tumšupes ciema iedzīvotājus, bet pēcpusdienā - Mucenieku ciema iedzīvotājus.

Šogad Ciemu dienas aicināja iedzīvotājus – kaimiņus, laiku pavadīt kopā radoši, atraktīvi un arī sportojot. Šis jau ir ceturtais gads, kopš Ropažu novadā norit Ciemu dienas un iedzīvotāju interese un  attieksme ir skaidra: kopā jautrāk! Kopā ar  savējiem ir jautrāk, atzīmēja izpilddirektore Signe Grūbe.

Ciemu dienas Tumšupē aizsākās ar  ritmiskiem deju soļiem  līnijdeju grupas “Rabbit Line”  vadībā. Tam sekoja iespēja piedalīties dažādās jautrās disciplīnās, radoši atpūsties novada bibliotēkas celtajā  ‘’Pūces mājā’’,  pārbaudīt savu roku paklausību, spēlējot petanku, kā arī  kāju veiklību un komandas sadarbību, izspēlējot futbola turnīru ar kaimiņiem. Mazie Tumšupes iedzīvotāji trīs stundu garumā mēģināja pievarēt piepūšamās atrakcijas šķēršļus, bet kad spēki sāka  aptrūkties, skrēja atjaunot enerģiju, mielojoties ar lauku virtuves zupu.

Saulīte sildīja, laiks ritēja, un Ciemu dienu rīkotāju komanda devās tālāk uz Muceniekiem. Mucenieku ciema iedzīvotāji Ciemu dienas ietvaros darināja rotas;  šāva ar lokiem; izspēlēja futbola turnīru; cīnījās ar gravitāciju piepūšamajās atrakcijās un   savus spēkus un iemaņas pārvērta adrenalīnā, pārvarot virvju šķēršļu trasi; brīvā brīdī cepa un degustēja veselīgus sēklu, burkānu un biešu cepumus, kā arī pacietīgi izturēja garu rindu, lai atklātu sejas apgleznošanas brīnumainās pārvērtības.  Lai skaistie dienas mirkļu piedzīvojumi un emocijas neizzustu no atmiņas līdz ar pasākuma beigām, Mucenieku ciema iedzīvotāji varēja nofotografēties īpaši veidotajā foto stūrīti. Pasākuma laikā sabildētas vairāk kā 1000 bildes, foto no pasākuma iespējams iegūt, atnākot uz Dienas centru ‘’Mucenieki’’, vai Dienas centru  ‘’Tumšupe’’.

 

Paldies visiem, kas atnāca, kas iesaistījās!

Uz tikšanos nākamajās Ciema dienās Silakrogā un Kākciemā 24.08.!

Ciema dienu koordinatori:

Ropažu novada sporta centru vadītāja Evita Eglāja

Ropažu novada Dienas centru vadītāja Daiga Jokste

 

Fotogrāfijas Ciemu dienas Muceniekos

Fotogrāfijas Ciemu dienas Tumšupē

Datora versija