Kā saprast pusaudzi? Kā kļūt par vēl labāku mammu vai tēti? Piesakies apmācību programmai! Sākam jau 19. februārī

11.02.2019
Kā saprast pusaudzi? Kā kļūt par vēl labāku mammu vai tēti? Piesakies apmācību programmai! Sākam jau 19. februārī
Ja vēlies uzlabot bērnu audzināšanas prasmes, labāk izprast sevi un savu bērnu, spēt viņu atbalstīt grūtās situācijās, kā arī justies pārliecinātāki mammas vai tēta lomā, šis nodarbību cikls ir domāts tieši Tev!

Pieteikumus dalībai apmācībās sūtīt uz e-pastu veseliba@ropazi.lv  (norādot savu telefona numuru un bērnu vecumu) vai zvanīt pa tālr.  67918553, 27134698.

 Nodarbībās pasniegtās teorētiskās zināšanas tiks nostiprinātas ar praktiskiem vingrinājumiem un mājas darbiem.

 Iepriekšējie grupu dalībnieki pēc apmācībām atzīst, ka:

“Šīs zināšanas ir reāli mainījušas un uzlabojušas komunikāciju manā ģimenē”;

“Šīs apmācības palīdz saprast, ar kādām grūtībām saskaras arī vecāki, un kā tās risina, iegūt atbildes un praktiskas zināšanas”.

Apmācības vadīs: Mag.Psych Dace Beināre (psiholoģe, Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācijas ģimenes modeļa aprūpes speciāliste, specializējas pieaugušo psiholoģiskajā izpētē, ģimenes psihoterapijā un mediācijā)

Pieteikties var vecāki, kuru deklarētā dzīves vieta ir Ropažu novads un kuri ir gatavi veltīt sevi un savu laiku tam, lai kļūtu par vēl labākiem vecākiem!

 Aicinām pieteikties savlaicīgi, jo vietu skaits ierobežots!

Nodarbības ir BEZ MAKSAS un tās norit projekta “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Ropažu novadā” (Nr.9.2.4.2/16/I065) ietvaros.

 

Datora versija