Jau rīt Ropažu novadā sāksies ZZ Čempionāta finālsacensību maratons!

22.05.2019
Jau rīt Ropažu novadā sāksies ZZ Čempionāta finālsacensību maratons!
Jau rīt, 23. maijā, sporta kompleksā “333” Ropažu novadā sāksies un trīs dienu garumā norisināsies Latvijā lielāko skolēnu prāta un veiklības sacensību - 2019. gada ZZ Čempionāta - lielās finālsacensības 3 klašu grupām. 23. maijā spēkiem mērosies 5000 5.—6. klašu skolēni, 24. maijā – 5000 7.-9. klašu skolēni, savukārt 25. maijā – 5000 10.—12. klašu skolēni no dažādām Latvijas skolām.

Katru gadu ZZ Čempionātā piedalās un arī līdz finālsacensībām nokļūst arī mūsu, Ropažu novada skolēni. Šogad dalību lielajās finālsacensībās izcīnījuši Ropažu vidusskolas 5 b, 7 a un 9 a klašu skolēni ar saviem lielākajiem atbalstītājiem - skolotājiem. Apsveicam mūsu skolēnus un vēlam viņiem veiksmi un izdošanos!

ZZ Čempionāta Lielajā finālā klases sacentīsies par 1. vietu starp saviem vienaudžiem, kā arī par “Grand Prix” balvu visām klašu grupām — ceļojumu uz Ungāriju — teiksmaino Budapeštu, Drakulas pili un interaktīvo zinātnes centru “Brīnumu pils”. Savukārt pirmās vietas ieguvēji katrā klašu grupā saņems aktīvā tūrisma centra “Eži” sarūpēto brīvdabas piedzīvojumu. Pie vērtīgām papildbalvām varēs tikt arī Brīvo aktivitāšu zonā, tur-klāt izmēģinot daudz ko jaunu un interesantu. Būs arī “Tele 2” īpašā skolotāju speciālbalva.

Organizatori skolēniem ir sagatavojuši astoņas stafetes, no kurām viena notiks arī uz ūdens.

Paralēli galvenajām ZZČ stafetēm būs arī Brīvo aktivitāšu zona, kur varēs gan piedalīties kendamas čempionātā, gan iemācīties pateikt “nē”, izzināt fizikas pasaules jaunumus, kā arī uzspēlēt interaktīvu spēli Ropažu novada teltī.

Savukārt Skolotāju zonā izzinošas lekcijas par līderību, personības izaugsmi un apzinātu mobilo telefonu lietošanu piedāvās “Tele 2”, bet Valsts policija stāstīs par tik svarīgu tēmu kā drošība mācību iestādē, savukārt “Elektrum Energoefektivitātes centrs” aktualizēs pirms vasaras brīvlaika īpaši svarīgos elektrības drošības un energoefektivitātes jautājumus.

Plašāk par visu sacensībām — vietnē www.zzcempionats.lv.

 

Datora versija