Izdots Ropažu novada 2019. gada kalendārs

11.12.2018
Izdots Ropažu novada 2019. gada kalendārs
Jau trešo gadu Ropažu Evaņģēliski Luteriskā draudze sadarbībā ar Ropažu novada pašvaldību un novada fotomīļotājiem izdevusi 2019. gada Ropažu novada kalendāru.

Šogad kalendāra tapšanā piedalījušies divdesmit foto entuziasti, mīļotāji un profesionāļi. Tas ir vairāk nekā iepriekš, turklāt fotogrāfijas bijušas ļoti skaistas un daudzveidīgas, un izvēlēties tās 12, kuras iekļūs 2019. gada kalendārā, bijis īpaši grūti.

8. decembrī Ropažu Evanģēliski luteriskajā baznīcā notika kalendāra atvēršanas svētki, kuros piedalījās arī kalendāra veidotāji – fotogrāfiju autori. Izrādījās, ka gandrīz katram fotogrāfiju autoram fotografēšana ir vaļasprieks un iedvesma skaistām fotogrāfijām visbiežāk tiek gūta no Ropažu novada skaistajiem dabas skatiem.

Muzikālu sveicienu par godu kalendāra atvēršanas svētkiem pasākuma laikā sniedza Ropažu Mūzikas un mākslas skolas audzēkņi un Andris Miķelsons. Klātseošos uzrunāja Ropažu Evanģēliski luteriskās draudzes mācītājs Krišjānis Bulle, kurš izteica patiesu prieku par lielā kopsadarbībā tapušo nu jau trešo kalendāru, kas var kalpot gan kā dāvana, gan kā novada prezentatīvais materiāls. 

Kalendāra atvēršanas svētku laikā ikviens varēja aplūkot gan kalendārā iekļauto fotogrāfiju, gan labāko, taču šoreiz kalendārā neiekļauto fotogrāfiju izstādi.

Kalendāru iespējams iegādāties Ropažu baznīcā svētdienās, laikā no plkst. 11:30 līdz 15:00, kā arī Zaķumuižas veikalā ,,Mežāres”. Par kalendāru iegādi un bezskaidras naudas norēķiniem informācija pa telefonu: 26469186 Margarita Hofmane.

Datora versija