Godinām titula Gada lasītājs 2020 ieguvējus

07.04.2021
Godinām titula Gada lasītājs 2020 ieguvējus
Kā katru gadu arī šogad vēlējāmies īpaši godināt cilvēkus, kuri ir čakli grāmatu lasītāji gan Ropažu novada bibliotēkā, gan Zaķumuižas filiālbibliotēkā.

Tā kā pandēmija ir ieviesusi izmaiņas šī pasākuma norisē un šogad nevarējām tikties klātienes pasākumā, lai kopīgi godinātu mūsu lasītājus, nolēmām, ka titula Gada lasītājs 2020 ieguvējus apsveiksim individuāli, ar īpašu sveicienu no bibliotēkas, norunājot tikšanos un braucot pie katra īpaši. Un tā, 31.martā, devāmies braucienā pa Ropažu novadu, lai teiktu visiem LIELU, LIELU PALDIES! Paldies par Jūsu aizrautību, paldies par grāmatu un lasīšanas godāšanu, paldies par to, ka Jūs mums esat!

Katra bibliotēka izvirzīja savus titula ieguvējus piecās nominācijās:

·         Pirmsskolas vecuma grupā,

·         1.-4.klašu vecuma grupā,

·         5.-12.klašu vecuma grupā,

·         Pieaugušo grupā,

·         Lasošāko ģimeņu grupā.

Titulu Gada lasītājs 2020 pirmsskolas vecuma grupā ieguva Elza Vjakse (Ropažu novada bibliotēka) un Valters Seržants (Zaķumuižas filiālbibliotēka).

Titulu Gada lasītājs 2020 1.-4.klašu vecuma grupā ieguva Kerijs Vilciņš (Ropažu novada bibliotēka) un Dāvids Grunšteins (Zaķumuižas filiālbibliotēka).

Titulu Gada lasītājs 2020 5.-12.klašu vecuma grupā ieguva Ilvita Liepiņa (Ropažu novada bibliotēka) un Marta Robežniece (Zaķumuižas filiālbibliotēka).

Titulu Gada lasītājs 2020 pieaugušo grupā ieguva Gaļina Masļeņņikova (Ropažu novada bibliotēka) un Inese Paegle (Zaķumuižas filiālbibliotēka).

Titulu Gada lasītājs 2020 lasošāko ģimeņu grupā ieguva Ieviņu ģimene (Ropažu novada bibliotēka) un Šiku ģimene (Zaķumuižas filiālbibliotēka).

 

Dace Smukša,

Ropažu novada bibliotēkas vadītāja

Datora versija