Garkalnes novadā notiks Štāba bataljona karavīru fiziskās sagatavotības treniņi

pirms nedēļas
Garkalnes novadā notiks Štāba bataljona karavīru fiziskās sagatavotības treniņi
No 20. līdz 30. septembrim Garkalnes novadā notiks Nacionālo bruņoto spēku Štāba bataljona fiziskās sagatavotības treniņi, lai pilnveidotu karavīru gatavību un uzturētu lauka kaujas iemaņas. Fiziskās sagatavotības treniņi iekļauj 10km, 15km, 20km un garāka mēroga pārgājienus vai orientēšanos meža apvidū.

Štāba bataljona karavīri patstāvīgi attīsta un papildina savas zināšanas, lai būtu gatavi darboties jebkādos apstākļos. Nacionālo bruņoto spēku vienībām ir svarīgi trenēties arī ārpus poligoniem, pēc iespējas realitātei pietuvinātos apstākļos, pilnveidojot spējas aizsargāt tieši savu atbildības teritoriju – novadu, pilsētu, ciematu.

Iedzīvotāju ievērībai!

Militārā apmācība  tiks veikta tikai uz iepriekš saskaņotiem, valstij un pašvaldībām, kā arī juridiskām personām piederošiem zemes īpašumiem.

Mācību laikā netiks traucēta iedzīvotāju ikdienas dzīve, kā arī netiks ierobežota pārvietošanās pa koplietošanas ceļiem. Aicinām neuztraukties, redzot karavīru pārvietošanos ārpus militārajiem poligoniem, tehnikas un cita veida aprīkojuma izvēršanu dažādās apdzīvotās vietās un ap tām. Iespēju robežās operatīvā informācija par militāro mācību aktivitātēm ir pieejama NBS Štāba btaljona Facebook lapā @Stababataljons un Instagram kontā staba_bataljons1919.

 

Pateicamies Garkalnes novada iedzīvotājiem par sadarbību un sapratni.  

 

Informāciju sagatavoja:

NBS Štāba bataljona sabiedrisko attiecību speciālists

Tālrunis: 26633716

E-pasts: stababataljons@mil.lv

Datora versija