Dace Smukša - Gaismas nesējs 2017!

11.04.2017
Dace Smukša - Gaismas nesējs 2017!
Ropažu novada bibliotēkas vadītāja Dace Smukša atzīta par vienu no četriem konkursa “Pagasta bibliotekārs – gaismas nesējs” laureātiem.

24. aprīlī Latvijas Nacionālajā bibliotēkā norisināsies svinīgais godināšanas pasākums, kurā piedalīsies un tiks godināta arī mūsu, Ropažu novada, bibliotēkas vadītāja.

Konkursa “Pagasta bibliotekārs – gaismas nesējs” sūtība ir atrast un izcelt pašaizliedzīgus, darbīgus, iedvesmojošus mazo „gaismas piļu” darbiniekus. Pateicoties konkursam, visa Latvija var uzzināt par aktīviem cilvēkiem pagastos, kuri palīdz uzlabot līdzcilvēku ikdienas dzīvi.

Konkursu “Pagasta bibliotekārs – gaismas nesējs” rīko Latvijas Nacionālās bibliotēkas Atbalsta biedrība, un tajā lasītāji ik gadu piesaka aktīvus, radošus un izcilus bibliotekārus.

Konkurss norisinās devīto reizi un tā ir lasītāju balva un atzinība saviem bibliotekāriem. Ik gadu no pieteiktajiem tiek izvēlēti un apbalvoti četri bibliotekāri – no katra Latvijas reģiona: Kurzemes, Latgales, Vidzemes un Zemgales.

10. aprīļa rītā Ropažos viesojās konkursa godināšanas pasākuma organizatori, lai veidotu videostāstu par Ropažu novada bibliotēkas vadītāju, kuru uz lielā ekrāna demonstrēs svinīgās godināšanas pasākuma laikā Latvijas Nacionālajā bibliotēkā.  

Ropažu novada bibliotēkas vadītāja Dace Smukša saka, ka darbs bibliotēkā viņu iedvesmo, aizrauj un tas patīk arvien vairāk, jo tajā ir iespēja izpaust radošumu un radīt kaut ko jaunu, noderīgu un interesantu.

Informāciju sagatavoja

Ropažu novada pašvaldības SA daļa

 

 

Datora versija