Ciemu diena Silakrogā!

16.09.2019
Ciemu diena Silakrogā!
Skaistā, saulainā 24. augusta sestdienas rītā Silakrogā bija manāma rosība, jo notika gadskārtējā Silkaroga Ciema diena!

Tā iesākās ar mini tirdziņu, kur ciema iedzīvotājiem un ciemiņiem no tuvākās un tālākās apkārtnes bija iespēja nogaršot un iegādāties tikko kūpinātas zivis - Silakrogā ciemojās vienīgā mobilā zivju kūpinātava Latvijā. Kad zivis bija nogaršotas un/vai iegādātas turpat varēja baudīt un iegādāties citu Latvijas ražotāju labumus. Kamēr vecāki iepirkās,  bērni baudīja priekus piepūšamajās atrakcijās un savu radošumu izpauda  radošajā darbnīcā uztaisot grāmatzīmi vai apgleznojot auduma maisiņu.  Maisiņu apgleznošanai nodevās arī pieaugušie.  Pasākuma laikā varēja našķoties ar ‘’Picu namiņa’’ garšīgo popkornu un saldējumu.

Silakroga Ciemu dienā  viesojās Iļģuciema teātra studija. Skatītāji varēja noskatīties teātra studijas ,,Rampas’’ iestudēto J. Jaunsudrabiņa brīvdabas izrādi ,,Jo pliks, jo traks’’. Lugas darbība risinājās lauku un pilsētas vidē, un skatītāji varēja izsekot galvenā varoņa Jāņa ceļam līdz lauku meitenes Jetes sirdij. Paldies aktieriem un režisorei Inārai Čakstei.

Lai skaistā diena paliktu atmiņā ik vienam  bija iespēja apmeklēt foto stop stūrīti, kurā  nofotografēties un tūlīt saņemt foto ar piemiņas uzrakstu ”Silakroga ciema diena 2019”.

Interesentiem bija iespēja arī apgūt petanka spēli – kā lielisku un gana aktīvu sportisku un azartisku  laika pavadīšanas iespēju gan ģimeņu, gan labu kompāniju pasākumiem  ‘’SK Boule’’ - Gundara Lasmaņa vadībā.

Diemžēl strītbola turnīrā startēja vien divas vietējās komandas, kuras gan bija gana azartiskas un spējīgas, tomēr cerēts bija uz lielāku vietējo strītbola spēlētāju atsaucību un lielāku komandu skaitu, jo Silakrogā strītbolu jaunieši brīvajā  spēlē daudz...

 

Dienas centrs ,,Silakrogs’’

 

Fotogrāfijas no pasākuma

Datora versija