Brīnišķīgā sestdiena un koncerts ,,Kungi uzlūdz dāmas’’!

pirms 6 dienām
Brīnišķīgā sestdiena un koncerts ,,Kungi uzlūdz dāmas’’!
Dienas centrs ‘’Silakrogs’’ ar Ropažu novada pašvaldības atbalstu, iedzīvotājiem dāvāja brīnišķīgu koncertu sestdienas pievakarē. Pie mums viesojās mākslinieki Guntis Skrastiņš, Andris Skuja un saksofonists Zintis Žvarts.

Ar satraucošām domām, kādi būs laika apstākļi, gaidījām sestdienu, tomēr viss izdevās lieliski. Saulīte mūs lutināja, kam pievienojās rudenīgi dzestrs vējš.

Paldies māksliniekiem. Sirsnīgs paldies Andrai par ieteikumu un atbalstu.

Dienas centrs ,,Silakrogs’’

 

Pēc vētrainajām dienām, sestdienas, 19. septembra rīts aust silts un saulains. Silezera apkārtnes sakopšanas talkā ezermalā jānozāģē nokaltušie koki, jāizcērt sakuplojušie krūmi. Ap pusdienas laiku darbs ir paveikts, talciniekus gaida garšīgs cienasts.

Rudenīgi dzestrā un vējainā vakarpusē laukumiņā pie dienas centra novakares saulē zeltainām bērza meijām rotāta greznojas estrāde. Silakroga iedzīvotāji un ciemiņi no Ropažiem, Kākciema, Zaķumuižas un Muceniekiem pulcējas uz koncertu. Viesojas Guntis Skrastiņš, Andris Skuja un Zintis Žvarts. Mākslinieku izpildījumā klausāmies jaunas un ne tik jaunas dziesmas, kā arī Zinta Žvarta saksofona brīnišķīgās skaņas. Koncertu ar jokiem un humoru vadīja Guntis Skrastiņš.

Sirsnīga pateicība Silakroga dienas centra meitenēm Austrai un Daigai, pašvaldībai un aktīvajiem cilvēkiem. Pagājusi viena brīnišķīga diena ar pievienoto vērtību. Paldies par to!

Irēna

Paldies Silakroga dienas centram par koncertu! Ļoti patika aktieru un saksofonista uzstāšanās un jaukā atmosfēra. Bija sanākuši daudz skatītāji un klausītāji. Gribētos vēl kaut ko tādu…

Vija

Koncerts pagāja ļoti jautrā un siltā atmosfērā. Visiem Silakroga iedzīvotājiem un apmeklētājiem no Zaķumuižas un Muceniekiem koncerts ļoti patika. Silti pateicamies koncerta organizētājiem un māksliniekiem.

Silakroga iedzīvotāji

Datora versija