Brauktuvju un gājēju ietvju uzturēšana ziemas sezonā

pirms 4 dienām
Brauktuvju un gājēju ietvju uzturēšana ziemas sezonā
Saskaņā ar Latvijas vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra datiem tuvākajās diennaktīs gaidāma stipra snigšana, iedzīvotājiem jāņem vērā, ka brauktuvju un gājēju ietvju attīrīšana no sniega paprasa nedaudz ilgāku laiku. Aicinām autovadītājus izvēlēties laika apstākļiem atbilstošu braukšanas ātrumu.

Ceļu uzturēšanas darbus ziemas sezonā Ropažu novada teritorijā veic pašvaldības kapitālsabiedrība SIA „Vilkme". Nepieciešamības gadījumā SIA „Vilkme” ceļu uzturēšanas darbu veikšanai novada ciemos piesaista arī citus vietējos uzņēmējus.

SIA „Vilkme” un tās piesaistītie uzņēmēji ar saviem resursiem un darbiniekiem veic pašvaldības ceļu uzturēšanas darbus – sniega tīrīšanu, sniega iekraušanu, sniega izvešanu, ceļu kaisīšanu ar smiltīm, ceļu kaisīšanu ar smilts/sāls maisījumu.

Sniega tīrīšana tiek veikta prioritārā secībā -  vispirms darbi tiek veikti ciematu centru ielās, uz ceļiem, pa kuriem kursē skolēnu autobusi un kur transportlīdzekļu satiksmes intensitāti ikdienā ir vislielākā.

Ropažu novada pašvaldība aicina ziņot ceļu apsaimniekotājam par ceļu posmiem, kuros stāvoklis ir ārkārtējs, pēc teritoriālā sadalījuma:

  • Ropaži, Augšciems, Villasmuiža – T: 29112049
  • Tumšupe, Podkājas, Silakrogs, Gaidas, Gaidas 1, Gaidas 2, Zaķumuiža, Ropaži, Bajāri Kākciems – T:29433578
  • Mucenieki – T:29330333

Ņemot vērā, ka pašvaldība budžeta līdzekļus drīkst izlietot tikai savu ielu un ceļu uzturēšanai, tad servitūtu un privāto ceļu tīrīšana paliek pašu īpašnieku ziņā. Tāpēc par privāto ceļu tīrīšanu iedzīvotājiem pašiem personīgi jāvienojas ar RN kapitālsabiedrību SIA Vilkmi, zvanot uz telefonu 29433578.

 

Datora versija