Bocce 2019 - draudzīgs sacensību gars un sadraudzība

11.08.2019
Bocce 2019 - draudzīgs sacensību gars un sadraudzība
7. augustā Zaķumuižas stadionā jau trešo gadu pēc kārtas notika Valsts sociālās aprūpes centru klientu sporta spēles “Bocce 2019”, ko nu jau tradicionāli rīko VSAC “Vidzeme” filiāle “Ropaži”.

Turnīrā piedalījās 17 komandas no dažādiem sociālās aprūpes centriem Latvijā, kuru sastāvā ir cilvēki ar īpašām vajadzībām. Komandas bija mērojušas ceļu no visdažādākajām vietām Latvijā, un šī diena bija īpaša – iespēja atpūsties, sacensties un satikties.

Sacensības sākās ar komandu gājienu, svinīgo atklāšanu un atklāšanas uzrunām, veiksmes vēlējumiem un svinīgo sporta spēļu karoga pacelšanu. Atklāšanas uzrunas klātesošajiem teica VSAC “Vidzeme” direktora vietniece Rita Kleinberga, VSAC “Vidzeme” filiāles “Ropaži” vadītāja Laima Gornostaja un Ropažu novada domes priekšsēdētājs Zigurds Blaus.

Sporta  laukumā virmoja sacensības gars, gaiss bija vasarīgi silts, debesīs spoži spīdēja saule un sportošanu netraucēja arī negaidīti uznākušais lietus.

Pusdienslaikā sacensību dalībnieki mielojās ar  ugunskurā  vārītu zupu, un pēc tam jau sekoja arī sacensību noslēgums un apbalvošana. Sacensības ir un paliek sacensības, tādēļ žūrija bija noteikusi gan pašus veiksmīgākos, gan ne tik veiksmīgos, taču pats galvenais šajās sacensībās bija draudzīgs sacensību gars un sadraudzība, tādēļ pie balvām tika visas komandas.

Gandarīti, smaidīgi un nedaudz piekusuši sociālās aprūpes namu klienti ar saviem pavadoņiem devās mājās, lai jau nākamgad atkal dotos uz Zaķumuižu, kur pavisam noteikti notiks jau ceturtās Valsts sociālās aprūpes centru klientu sporta spēles.

 

 

Datora versija