Bērnu emocionālās audzināšanas 10 nodarbību kurss no 8. janvāra Muceniekos. Vecāki, vecvecāki, audzinātāji, auklītes aicināti laikus pieteikties! Kurss ir bez maksas.

17.12.2018
Bērnu emocionālās audzināšanas 10 nodarbību kurss no 8. janvāra Muceniekos. Vecāki, vecvecāki, audzinātāji, auklītes aicināti laikus pieteikties! Kurss ir bez maksas.
Nodarbības ļaus paskatīties ar citām acīm uz savām un bērna attiecībām, ļaus atrast jaunas, vērtīgas idejas un prasmes bērna audzināšanā. Aicinām uz nodarbībām vecākus, audzinātājas, auklītes, topošos vecākus, vecvecākus un visus, kuriem ir saskare ar bērnu (vecumā 0-7 gadi) audzināšanu.

10 nodarbību kursu vadīs sertificēta BEA speciāliste Evita Anča, kas ar lielisku atgriezenisko saiti no dalībniekiem Ropažu novadā novadījusi jau 50 nodarbības.

Mucenieku multifunkcionālajā centrā no 8. janvāra plkst. 18:30-20:30, katru otrdienu, līdz 12. martam.

 

Pieteikties e-pastā:  veseliba@ropazi.lv vai pa tālr. 27134698; 67918553 vai Mucenieku multifuncionālajā centrā (t. 28007720).

 

Galvenās nodarbību tēmas:

Bērna attīstība un temperaments;

Ķermeņa kontroles un pozitīva ķermeņa pašvērtējuma veicināšana;

Drošas piesaistes veicināšana;

Bērna spēlēšanās un fantāziju veicināšana;

Valodas un komunikācijas prasmju attīstības veicināšana;

Pozitīva pašvērtējuma pamata veidošana;

Disciplinēšanas metodes, kas veicina pašregulāciju, attīsta sirdsapziņu un morālo uzvedību;

Emociju pašregulācijas veicināšana;

Koncentrēšanās, plānošanas un problēmu risināšanas veicināšana;

Sociālās kompetences, empātijas un gādīguma veicināšana u.c.

 

Pateicoties ES un valsts atbalstam, nodarbības ir bez maksas.

Sagaidām pieteikumus no ikviena iedzīvotāja, taču jaunas grupas tiek veidotas dalībniekiem, kuri iepriekš nav piedalījušies projektā. Par atkārtotu iespēju piedalīties, pašvaldība informēs katru pieteikušos pretendentu atsevišķi.

Vienlaicīgi atgādinām, ka tāpat kā līdz šim, veselības veicināšanas projekta ietvaros, ikvienam būs jāaizpilda dalībnieka anketa. Kā to paredz projekta nosacījumi, anketās aizpildāmi personas dati, kas nepieciešami projekta rādītāju uzskaitei. Katrs dalībnieks projektā kā unikālais tiek uzskaitīts vienu reizi. Datu vākšana, apstrāde un uzraudzība norit, strikti ievērojot spēkā esošo Fizisko personu datu apstrādes likumu, tādējādi pasargājot novada iedzīvotāju identitāti un tiesības uz anonimitāti.

Datora versija