30. martā Ropažos atradīsies mobilais mamogrāfs. Sievietes aicinātas uz krūts vēža profilaktisko pārbaudi.

01.03.2017
30. martā Ropažos atradīsies mobilais mamogrāfs. Sievietes aicinātas uz krūts vēža profilaktisko pārbaudi.
30. martā, Ropažos, pie Ropažu Kultūras un izglītības centra, atradīsies Veselības Centra 4 mobilais mamogrāfs, kurā pie zinošiem speciālistiem sievietes varēs veikt izmeklējumus.


Latvijā krūts vēzis ir viena no izplatītākajām onkoloģiskajām saslimšanām un mirstības iemesliem sievietēm, un diagnostikai ir izšķiroša nozīme, lai savlaicīgi atklātu un ārstētu krūts vēzi.

Lai veiktu izmeklējumu, nepieciešams iepriekšējs pieraksts! Pierakstīties varat zvanot pa telefoniem 67 14 28 40 un 27 86 66 55.
Pacientu ērtībām izmeklējumu atbildes tiks nosūtītas uz personu norādīto dzīvesvietas adresi.


·       Sievietēm, kuras ir saņēmušas uzaicinājuma vēstuli no Nacionālā veselības dienesta Valsts skrīninga programmas ietvaros veikt valsts apmaksātu krūts vēža profilaktisko pārbaudi, mamogrāfijas izmeklējums ir bezmaksas. Līdzi jāņem uzaicinājuma vēstule, karte, kas būs klāt un pase. Uzaicinājuma vēstule ir derīga 2 gadus. Tie, kas nozaudējuši savu uzaicinājumu, droši aicināti zvanīt un pieteikties, speciālisti palīdzēs uzaicinājuma vēstuli atjaunot.

·       Ar ģimenes ārsta vai ārstējoša ārsta norīkojumu, kuram NAV līgumattiecību ar Nacionālo veselības dienestu - PAR MAKSU.

Sīkāka informācija www.mamografija.lv vai uz e-pastu info@mamografija.lv

 

 

 

Datora versija