Ropažu Jaunatnes teātra studija

"Vēlies būt teātrī? Dalība Ropažu Jaunatnes teātra studijā (konkursa kārtībā) ir bez maksas. Nodarbības - Zaķumuižas Kultūras namā pēc iepriekš saskaņota grafika svētdienās no plkst. 9:00-12:00. Nodarbības domātass dalībniekiem vecumā no 16 - 25 gadiem, kuras vēlas nopietni pievērsties aktiermākslai.

 

Alise Līga Grāmatiņa:

"Nodarbības man ļoti palīdzējušas atvērties, izprast sevi un to, kādam jābūt aktierim, devušas iespēju iepazīt jaunus cilvēkus un vērušas plašāku skatījumu uz dzīvi. Cilvēki, kas šeit piedalās, ir ļoti atvērti un jauki."

 

Īpaša uzmanība tiek pievērsta šādiem aktiermākslas aspektiem: radoša tēla veidošana, vides un atmosfēras radīšana, atdarināšana un raksturošana, partnerība un ansambļa izjūta, formas spilgtums un konkrētība, precizitāte un mākslinieciskā komunikabilitāte. Nodarbības tiek vadītas saskaņā ar izcilāko aktiermeistarības meistaru metodēm. Studijas vadītājs - izglītības vadības maģistrs, ilggadējs teātra režisors Indars Kraģis, kurš īstenojis ap 30 nacionāliem un starptautiskiem mākslas projektiem, vadījis nodarbības Latvijas Universitātē un LKA Latvijas Kultūra koledžā."


 

Pieteikšanās un plašāka informācija: indars@cragarts.com.

Datora versija