Jauniešu un vidējās paaudzes deju kolektīvs "Cielava"

Jauniešu un vidējās paaudzes deju kolektīvs "Cielava"


„Ja cielavas lidinās ap mājām, tad saimniekam gaidāmi viesi.”

Ropažu Kultūras un izglītības centra paspārnē  2008. gada 13. novembrī savu darbību uzsāka vidējās paaudzes deju kolektīvs. 2008. gada 30. decembrī kolektīva dalībnieki, izvēlējušies nosaukumu "Cielava", savu lidojumu uzsāka ar deju „Ripo saulīt”. Līdz 2011. gada beigām kolektīva vadītāja bija Gundega Rotova, bet kopš 2012. gada kolektīvu vada Terēza Jozefa.

Kolektīvs aktīvi piedalās dažādos Ropažu novada rīkotajos pasākumos, kā arī ir nes Ropažu vārdu ārpus novada robežām. Kolektīva lozungs ir „Deja ceļ spārnos!”, kā rezultatā „Cielava” kopš 2012. gada ir piedalījusies starptautiskajā folkloras festivālā  “Eiropeade” - Padovā (Itālija, 2012), Gotā (Vācija, 2013), Helsingborga (Zviedrija, 2015), bet viens no lielākajiem sasniegumiem, uz ko kolektīvs ir  tiecies pirmos piecus gadus un ar lepnumu par padarīto piedalījies, ir XXV Vispārējie latviešu Dziesmu un XV Deju svētki Rīgā, 2013.gadā.

Kopš 2015.gada rudens, noslēdzot 7 sezonas, kolektīvā ir ienācis jauns dejotāju sastāvs, kurā dejotprasmes apgūst arī daudz jauniešu.

Mēs esam -

 “...Pozitīvu emociju iedvesmojoši dejotāji.”

  “...Kā kolektīvs esam dzīvespriecīgs, radošs un atbildīgs. Cenšamies, no visas sirds, gan mēģinājumos, gan uz skatuves. Darām to, kas patīk un pilnveidojamies, lai izdotos ar vien labāk un labāk. Mākam izpriecāties gan ballītēs, gan uz deju grīdas! :)”

“... prieks, ka pilnīgi sveši cilvēki ir kļuvuši tuvi, draudzīgi un ar vienotu garu. Uz katru mēģinājumu eju ar lielu prieku un....  ir tāda gandarījuma sajūta! Mazais plusiņš par padarīto, ka nav vienkārši nobumbulēts, bet pavadīts foršs vakars! ...iekšēji ir tāds smaidiņš....cik forši, ka esam satikušies! “

Nāc un pievienojies mūsu draudzīgajam pulkam! Uz nākamajiem Dziesmu un deju svētkiem gatavosimies kopā, pavadot daudz jautru brīžu ik dienu!

Jauniešu un vidējās paaudzes grupai nodarbības notiek:

Otrdienās 19.30 Zaķumuižā, Zaķumuižas klubā vai Zaķumuižas pamatskolā

Ceturtdienās 20.00 Ropažos, Ropažu Kultūras un izglītības centrā. 

Kontaktinformācija: 
Kolektīva vadītāja Terēza Jozefa
Tālrunis:22836683

E-pasts: cielavadejo@inbox.lv; terezatea@inbox.lv
http://cielavadejo.lv/

Attēli

Datora versija