Vidējās paaudzes deju kolektīvs "Cielava"

Vidējās paaudzes deju kolektīvs "Cielava"

Kontakti

22836683

„Ja cielavas lidinās ap mājām, tad saimniekam gaidāmi viesi.”

Ropažu Kultūras un izglītības centra paspārnē  2008. gada 13. novembrī savu darbību uzsāka vidējās paaudzes deju kolektīvs. 2008. gada 30. decembrī kolektīva dalībnieki, izvēlējušies nosaukumu "Cielava", savu lidojumu uzsāka ar deju „Ripo saulīt”. Līdz 2011. gada beigām kolektīva vadītāja bija Gundega Rotova, bet kopš 2012. gada kolektīvu vada Terēza Jozefa. Koncertmeistare Daiga Jankovska.

Kolektīvs aktīvi piedalās dažādos Ropažu novada rīkotajos pasākumos, kā arī nes Ropažu vārdu ārpus novada robežām. Kolektīva lozungs ir „Deja ceļ spārnos!”.

 

„Cielava” kopš 2012. gada ir piedalījusies starptautiskajā folkloras festivālā  “Eiropeade” - Padovā (Itālija, 2012), Gotā (Vācija, 2013), Helsingborga (Zviedrija, 2015), Turku (Somija 2017), Viseu (Portugāle, 2018).

Viens no lielākajiem sasniegumiem, uz ko kolektīvs ir  tiecies pirmos piecus gadus un ar lepnumu par padarīto piedalījies, ir XXV Vispārējie latviešu Dziesmu un XV Deju svētki Rīgā, 2013.gadā. Bet milzīgu gandarījumu un patriotismu kolektīvs piedzīvoja piedaloties Latvijas Simtgades zīmē ierakstītajos, XXVI Vispārējos latviešu Dziesmu un XVI Deju svētkos Rīgā, 2018.gadā. Daudziem šie bija pirmie Deju svētki.

Kopš 2015.gada rudens, noslēdzot 7 sezonas, kolektīvam ik gadu pienāk klāt jauni dejotāji un sastāvā šobrīd ir daudz gados jaunu dejotāju, kuri vēlas apgūt un stiprināt dejotprasmes un kopā pavadīt laiku arī ārpus nodarbībām un koncertiem.

Mēs esam -

  •  “...Pozitīvu emociju iedvesmojoši dejotāji.”
  •   “...Kā kolektīvs esam dzīvespriecīgs, radošs un atbildīgs. Cenšamies, no visas sirds, gan mēģinājumos, gan uz skatuves. Darām to, kas patīk un pilnveidojamies, lai izdotos ar vien labāk un labāk. Mākam izpriecāties gan ballītēs, gan uz deju grīdas! :)”
  • “... prieks, ka pilnīgi sveši cilvēki ir kļuvuši tuvi, draudzīgi un ar vienotu garu. Uz katru mēģinājumu eju ar lielu prieku un....  ir tāda gandarījuma sajūta! Mazais plusiņš par padarīto, ka nav vienkārši nobumbulēts, bet pavadīts foršs vakars! ...iekšēji ir tāds smaidiņš....cik forši, ka esam satikušies! “

Nāc un pievienojies mūsu draudzīgajam pulkam!

Nodarbības notiek:

Otrdienās 20.00 Zaķumuižā, Zaķumuižas klubā vai Zaķumuižas pamatskolā.

Ceturtdienās 20.00 Ropažos, Ropažu Kultūras un izglītības centrā. 

Kontaktinformācija: 
Kolektīva vadītāja Terēza Jozefa
Tālrunis:22836683
E-pasts: tereza.dejo@gmail.com
kā arī esam atrodami - Facebook: TDK Cielava

 

 

Attēli

Datora versija