PĀRCELTS! Baibas Sipenieces - Gavares stāvizrāde "Vienreiz jau var"

27.02.2020
PĀRCELTS! Baibas Sipenieces - Gavares stāvizrāde "Vienreiz jau var"

Sakarā ar valstī noteiktajiem pulcēšanās ierobežojumiem Baibas Sipenieces - Gavares stāvizrādes "Vienreiz jau var" tiek pārceltas.

Visas iepriekš iegādātās biļetes ir derīgas pasākuma apmeklējumam jaunajā datumā.

19.septembrī plkst. 18.00 Ropažu Kultūras centrā pārcelts uz 27.martu plkst. 18.00

 

Vienreizējs BSG (Baibas Sipenieces - Gavares) iznācies stāvizrādes formā ar bufetes elementiem "VIENREIZ JAU VAR"

“2020.gada 21.februārī nosvinēju savus 50. Šis cipars man šausmīgs likās līdz tam brīdim, kamēr nesāku apmeklēt jubilejas ballītes nu gluži normāliem cilvēkiem, proti, brālim, māsai, vīram, draugiem. Tomēr tādas tremolo bungas iekšā jūtu gan! Tie ir tie mani  gadi, kuri “tiem trakajiem zirgiem skrien līdz, un aizmirst, vai vakars vai rīts”. Lai novadētos, citu mudināta, pašas intuīcijas vadīta, nolēmu nostāstīt tos stāstus nost, jo liktenis man bijis ļoti vēlīgs, ļaudams satikt tik daudzus trakoti  interesantus cilvēkus, saka Baiba.

“Šajā savā pirmajā stāvizrādē es gribu dalīties ar saviem notikumiem, kuri, pateicoties ārkārtīgi vēlīgam liktenim, ar mani ir notikuši - kāzas, bēres, apkūlības, - ar visu, kas sakrājies. Turklāt tie no manis nekur neiet prom, tāpēc nu šī būs tā reize, kad tas viss “nāks ārā", " saka Baiba.

Gaidu un ceru, ka pavadītais laiks manā sabiedrībā nebūs sabeigts; tas būs tāds sākums foršam vakaram, jo kad tas beigsies, nakts būs vēl jauna! Uz drīzu tikšanos!”

Datora versija