Mākslas studija

Mākslas studija

Kontakti

+371 26352966

Uzsākt gleznošanu nekad nav par vēlu, tādēļ piedāvājam gleznošanas kursus visiem interesentiem ar un bez priekšzināšanām. Gleznojot jūs varat izpaust savas emocijas un pasaules redzējumu izmantojot krāsu un gleznošanas tehniku daudzveidību. Gleznošana ir lielisks veids kā atpūsties pēc saspringtas darba dienas un rast piepildījumu radošā darbā.

Kursi atraisīs jūsos mākslinieka talantu, iepazīstinās ar dažādām krāsu izmantošanas tehnikām, palīdzēs veidot kompozīcijas, ļaus iepazīt lokālās un tonālās krāsu likumsakarības.

Apmācību laikā, noskaidrosiet krāsu attiecību pamatus, krāsu jaukšanas noslēpumus, kā arī iepazīsiet dažādus glezniecības veidus un paņēmienus līdz spēsiet  savas idejas realizēt gleznā.

Ropažu mākslas studija mākslinieces Agneses Spridzānes vadībā darbojas jau vairāk nekā desmit gadus. Par tradīciju ir kļuvušas studijas “Pavasara izstādes” Ropažu Kultūras un izglītības centrā. Sadarbojamies arī ar citām Latvijas pašvaldībām un organizācijām, rīkojam un piedalāmies izstādēs.

Katru vasaru organizējam Vasaras Plenēru, kurā studijas dalībniekiem ir iespēja apgūt gleznošanu dabā visas dienas garumā.

Nodarbības notiek katru ceturtdienu no 18.00 līdz 21.00, Ropažu Mākslas skolas telpās.

Vada Agnese Spridzāne

Attēli

Datora versija