Jaunatnes teātra studija

Jaunatnes teātra studija

Kontakti

Indars Kraģis, 25514384

Jaunatnes teātra studijā īpašu uzmanību pievērš tādiem aktiermākslas aspektiem, kā radoša tēla veidošana, vides un atmosfēras radīšana, atdarināšana un raksturošana, partnerība un ansambļa izjūta, formas spilgtums un konkrētība, precizitāte un mākslinieciskā komunikabilitāte.

Nodarbības tiek vadītas saskaņā ar izcilāko aktiermeistarības meistaru metodēm. Studijas vadītājs ir izglītības vadības maģistrs, ilggadējs teātra režisors Indars Kraģis, īstenojis ap 30 nacionāliem un starptautiskiem mākslas projektiem, vadījis nodarbības Latvijas Universitātē un LKA Latvijas Kultūra koledžā.

Teātra studijas dalībniece Alise Līga Grāmatiņa: "Nodarbības man ļoti palīdzējušas atvērties, izprast sevi un to, kādam jābūt aktierim, devušas iespēju iepazīt jaunus cilvēkus un vērušas plašāku skatījumu uz dzīvi. Cilvēki, kas šeit piedalās, ir ļoti atvērti un jauki."

Jaunatnes teātra studija ir Tava vieta, ja vēlies nopietni pievērstie aktiermākslas spēju izkopšanai. Dalība Ropažu Jaunatnes teātra studijā ir konkursa kārtībā un bez maksas.

Nodarbības notiek Zaķumuižas Kultūras namā pēc iepriekš saskaņota grafika svētdienās no plkst. 9:00-12:00. Nodarbības domātas dalībniekiem vecumā no 16 - 25 gadiem.

Teātra studijas vadītājs: Indars Kraģis

Datora versija