Ziemassvētku tirdziņš Ropažos

13.12.2016
Ziemassvētku tirdziņš Ropažos
18.decembrī no 10:00 līdz 15:00 Ropažu Kultūras un Izglītības centrā norisināsies jau par tradīciju kļuvušais Ziemassvētku tirdziņš! Atnāc, lai kopā pavadītu laiku un radītu svētku sajūtu!

Ziemassvētku tirdziņš ir zīme, ka svētki tūlīt, tūlīt jau klāt. Vieta, kur iegādāties latviešu amatnieku darinājumus katrai gaumei un papildināt svētku galdu ar pašmāju gardumiem.

Labākais Latvijas meistaru un amatnieku darinātais: daudzveidīgi adījumi, koka, stikla izstrādājumi un rotājumi, grāmatas, rotas, keramika, sukādes, sīrupi, medus, zāļu tējas, gaļas izstrādājumi, žāvētas zivis, piena produkti un maizes izstrādājumi Ziemassvētku foto studija un kafejnīca! .

Par svētku atmosfēru rūpēsies Ropažu novada deju kolektīvi "Rudzi", "Cielava", "Annele", "Garauši", "Zaķubērni" un "Pūpolītis", vīru ansamblis "Karma", mūziķu grupa "Fools on parade" un līnijdeju grupa "Rabbit Line". Ar dziesmām mīļi sagaidīs senioru ansamblis “Sarma”, būs arī loterija, foto stūrītis un daudz patīkamu emociju. Nāc un nobaudi rokdarbu pulciņa “Madaras” dalībnieču ar mīlestību ceptās piparkūkas!

Tiekamies!

Datora versija