Uzdrīkstēties… Jā vai nē?

pirms nedēļas
Uzdrīkstēties… Jā vai nē?
Rokdarbniecei katrs darbiņš ir iepriekš iecerēts, plānots un pārdomāts. Gandarījums ir tad, ja tas izdodas, patīk pašai un citiem.

„Madaras”, Valdas Eglītes iedrošinātas, savus darbus nodeva nopietnas komisijas vērtējumam, lai piedalītos Smiltenes novada organizētajā rokdarbu izstādē „Ziedi krāsās un kompozīcijā greznos un smalkos rokdarbos” Mēru muižā no 18. septembra līdz 1. oktobrim. Izstādē uzdrīķstējāmies  piedalīties ar adītiem lakatiem  „Flokši”, „Ceriņu krūms”, „Malva” un „Rudbekija”, tīmekļotām šallēm un lakatiem „Sārtais zieds”, „Vītenis”, „Vasaras spārni”, „Pļava”, tamborētām piespraudēm, kvīlinga, skrapbukinga un pergamano tehnikā darinātām apsveikumu kartiņām un dāvanu/naudas aploksnītēm.

Ekskursijā  iepazināmies ar 37 kolektīvu plašo darbu ekspozīciju. Guvām pieredzi un drosmi gatavoties arī citām izstādēm. Prieks, ka blakus pieredzējušu daiļamata meistaru darbiem ir arī mūsu darbi. Foto no izstādes var apskatīt Ropažu mājas lapā.

Pa ceļam apskatījām Raunas ievērojamākos objektus. Iepazināmies ar SIA „ Latvijas ķiploks” ražoto produkciju, guvām informāciju par ķiploku audzēšanu.

Astrīda Alksne,

Tautas lietišķās mākslas studijas “Madaras” vadītāja

Datora versija