Šodien Kultūras centrā notiks tekstildarbu izstādes "Dabas noskaņas mājas tekstilā" atklāšana

28.02.2017
Šodien Kultūras centrā notiks tekstildarbu izstādes "Dabas noskaņas mājas tekstilā" atklāšana
Aicinu kopā ar mani izjust dažādās dabas noskaņas audumu un dzijas salikumos!

Mani sauc Valda Eglīte, un nu jau vairākus gadus dzīvoju Ropažos un jūtos arī kā savējais Ropažu novadā, jo kopā būšana un darbošanās ar ropažniekiem viennozīmīgi “ievelk” un satuvina… Piedaloties dažādās sabiedriskās aktivitātēs kopā ar Ropažu PII “Annele” kolektīvu un Ropažu vidusskolas skolotājām un novada atbalstu ir tapuši sēžamspilveni bērniem no plastmasas maisiņiem Āra klasei, kā arī video par spilvenu tapšanu, kopā ar Ropažu bērniem un Eko skolu 3. Ziemas foruma dalībniekiem ir darināti “Vēja zvani”no plastmasas pudelēm… Esmu gan sirdī, gan pēc izglītības māksliniece, un šoreiz gribu padalīties ar vēl vienu savu kaislību – “spēlēm ar audumu un dziju”…

Šī gada pavasari Ropažos vēlos sagaidīt ar nelielu savu tekstildarbu izstādi “Dabas noskaņas mājas tekstilā”. Izstādes atklāšanas svētki notiks 2017. gada 8. martā  plkst. 18.00 Ropažu Kultūras un izglītības centra Mazajā zālē.

Izstādē varēs apskatīt un novērtēt vienlaikus dažādi pielietojamus tekstildarbus: gultas pārklājus, nakts aizskarus un biezos galdautus, kas tapuši kopā ar rokdarbnieci, TLMK “Kurši” vadītāju un manu mammu Birutu Austrupu. Darbi veidoti, domājot par atšķirīgiem interjeriem, bet visus tos vieno 100 % roku darbs, mūsdienīgs materiālu, krāsu, tekstūru salikums un viegls retro šarms!

Izstāde būs apskatāma līdz 3.aprīlim.

 

Ar mīļiem sveicieniem, Valda

Datora versija